PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338151}

Ostatnia zima wojny

Oorlogswinter
6,5 2 149
ocen
6,5 10 1 2149
Ostatnia zima wojny
powrót do forum filmu Ostatnia zima wojny

8/10 Polecam!!

ocenił(a) film na 8

Zaskoczyły mnie te niskie oceny...Jednak dobrze czasem zdać się na swoją intuicję i nie patrzeć na niektóre komentarze...Film naprawdę przyzwoity, bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 6
lu87

Film przyzwoity, ale nic ponadto. Estetycznie zrobiony, przypomina kino skandynawskie. Treść w porządku, ale nic odkrywczego, ani tym bardziej porywającego.
6/10

ocenił(a) film na 8
Muszrom

Mnie również zaskoczyły niskie oceny tego filmu, wchodząc na tą stronę liczyłem na ogólną ocenę 8/10 a nie 6.2/10 Mnie trzymał w lekkim napięciu i niepokoju do samego końca. Uważam, że film jest trochę nieprzewidywalny ale to dobrze, bo nie można przewidzieć do końca jak potoczy się los angielskiego lotnika. Z mojej strony ocena 8/10. Polecam innym.

ocenił(a) film na 5
lu87

Oceny są niskie, bo film może i trzyma w napięciu, jest ładnie zrobiony... Ale czym jest dramat paru osób w tym filmie w porównaniu z dramatem choćby milionów polaków podczas II WŚ? Myślę że to wpłynęło na niskie oceny... Większość sięgając po dramat wojenny liczy na coś więcej...

ocenił(a) film na 7
meb90

BĘDZIE SPOILER


....czyli na co, obozy zagłady? film daje rade! rzeczywiście, różnica między okupacjami była jak najbardziej, lecz Holendrzy jak każdy inny naród pod butem, się swoje wycierpieli. dla mnie marny był moment z wujem tłumaczenie ze jest zdrajca bo przyjdą komuniści wiec trzeba trochę krajanów posprzedawać :D film trzymał w napięciu jest ok!

ocenił(a) film na 3
lu87

A mnie film wynudził. Liczyłem na film opowiadający o wojnie a tak naprawdę jest to film o losach kilku osób w czasach wojny. Nigdy mnie też za bardzo nie przekonywały filmy w których głównymi bohaterami były dzieci - nigdy nie potrafiłem się wczuć bo zawsze drażniła mnie ta infantylność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones