PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766327}

Ostra noc

Rough Night
5,3 33 129
ocen
5,3 10 1 33129
4,3 11
ocen krytyków
Ostra noc
powrót do forum filmu Ostra noc

Kiepski i głupi

ocenił(a) film na 3

Ten film to poziom dzisiejszego społeczeństwa...Kobiety nie są demoniczne. One są po prostu głupie. Studiowanie czyni im nieodwracalne szkody umysłowe.

grzes1962

Wyszłam po jakichś 40 minutach mimo, że ochotę miałam po pierwszych 10. Ogólny poziom jaki film reprezentuje sprawił, że nie potrafię się pozbyć wyrazu zażenowania z twarzy do teraz.

ocenił(a) film na 7
grzes1962

"Ten film to poziom dzisiejszego społeczeństwa"? "Studiowanie czyni im nieodwracalne szkody umysłowe"?! Kto pisze takie śmieci? Ciebie to chyba żadna uczelnia by nie przyjęła na nic, nawet na kierunek zaparzania herbaty. Przyznaj po prostu, że jesteś zaplutym mizoginem i nie pie***l głupot, bo aż przykro czyta się te Twoje wypociny.

ocenił(a) film na 3
MyNameIsDeath

Tylko potwierdziłaś to co to grzes1962 napisał, ale wiem, że i tak nie zrozumiesz o co chodzi.

ocenił(a) film na 7
Alex303

Nawet nie jestem kobietą, banalny człowieczku. Zresztą... rozmowa z ludźmi, którzy twierdzą, że edukacja szkodzi kobietom, i tak nie ma sensu.

ocenił(a) film na 3
MyNameIsDeath

Nadal nie rozumiesz o co chodzi. I nie próbuj być rycerzem na białym koniu broniącym kobiet za wszelką cenę, bo to się obróci przeciwko Tobie, kobiety gardzą takimi. Dorośniesz - zrozumiesz.

ocenił(a) film na 7
Alex303

Dobrze, że Ty jesteś taki oświecony i chętnie błyszczysz intelektem przed innymi. Już drugi raz próbujesz mnie przeanalizować i ponownie Ci to nie wychodzi. Nie wychodzi KOMPLETNIE. Zostań w swoim małym światku i się z niego nie wychylaj.

ocenił(a) film na 3
MyNameIsDeath

Właśnie zobaczyłem, że Ty dałeś temu gniotowi 7/10... nie mam więcej pytań, rozmowa nie ma sensu. Pozdrawiam! :-)

ocenił(a) film na 7
grzes1962

glupi...jak i twoj avatar

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones