PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636726}
2,6 2 845
ocen
2,6 10 1 2845
1,3 6
ocen krytyków
Ostra randka
powrót do forum filmu Ostra randka

Co wy trole,gimbusy,(i jeszcze jedno określenie 21 wieku) klakiery chcecie od tego filmu?!No jest tam sporo niedociągnięć dla tego nie dałem 10,śmieszny pościg 60 na godzinę a trzy radiowozy nie mogą go dogonić,a poza tym dla czego uciekał?Trochę poplątanie z pogmatwaniem z tymi nerkami,wycieli potem się okazało że nie wycieli,z kąt się wzięła ta inna nera,potem to plastikowe serduszko w lodówie.Wiedziała w którym jest hotelu,a przecież została tam przewieziona odurzona narkotykiem,więc nie powinna nic wiedzieć.Ale dobra to idzie wybaczyć,bo to polskie przecież kino,Film trzyma w napięciu,bardzo dobra gra aktorska,świetnie dopasowana muzyka.Wyluzujcie gimbusotrolejbusoklakiery i nie plujcie na to co wasze nie srajcie w swoje gniazdo!bardzo dobry thriller.

ocenił(a) film na 4
Matiasparviere70

Mała uwaga kolego!!!Gimbusie czy myślałeś nad terapią w zakładzie zamkniętym dla umysłowo chorych, BO NA LECZENIE SZKODA JUŻ SIANA!!!

ocenił(a) film na 8
welna23

Koleiny gimbusotrolejbusoklakier,pomyśl troche nad filmem,rusz czerepem,ale myśle że jak dorośniesz przestaniesz szukać w filmach gier komputerowych.Nie warto sugerować się opiniami na filmwebie bo tu jest inwazja troli,którzy wartość filmu oceniają tylko miarą efektów specialnych,Avatar,John Carter itd.

ocenił(a) film na 4
Matiasparviere70

Dorośniesz?Jednak nie wiesz o czym piszesz kolego!!!

ocenił(a) film na 9
Matiasparviere70

Mnie się film podobał, słabe było zakończenie, bo Wilczak mógł im spierzyć, zanim ten koleś w mercedesie zawrócił.

ocenił(a) film na 8
nicos

No i pięknie.A zakończenie według mnie było bardzo dobre,bo bezwzględny drań i czarny charakter dostał nauczke,wpadł we własne sidła chciwości,i po prostu nie spiepszył dla tego,bo czekał na kasę,z chwilą jednak jak został wyciągnięty z samochodu i zobaczył że niemcy są na niego ostro wkurzeni za pierwszy przypał z nerą,odpuścił kasę,i pewnie by odiechał bez kasy gdyby nie nadjechał turek i oznajmił że jest kolejny przekręt z nerą,i wydał wyrok.Wtedy na ucieczkę było już za puzno.Można też interpretować sobie inaczej.Dostał w samochodzie smsa od Lili że między nimi koniec,doznał szoku załamał się i życie straciło dla niego sens,bo wszystko to robił dla nich. Podświadomie czekał na śmierć,bo miał już tego wszystkiego dość.Śmierć nadeszła szybko,nie zdążył nawet krzyknąć - Niemcy mnie biją!!!!!

Matiasparviere70

Nie wiem o czym wy tu rozmawiacie ale szukając jakiegoś dobrego tytułu do obejrzenia niechcący trafiłem na stronę tego filmu, a co za tym idzie i na te wypociny. Szkoda mi Cie chłopie... Nakręcasz się jak ruski bączek na drucik. Dobrze chociaż że masz zdrową zajawkę (filmy) bo Twój styl wieje gówniarzem, debilem albo psychopatą

ocenił(a) film na 8
Jordihno

Aaaaa, szkoda ci mnie,heheeheheeehee..A samego siebie ci nie szkoda?Że masz taki hu......y gust filmowy?A poza tym jak nie wiesz o czym tu rozmawiamy,to po hu....... sie wpie......... między wódke a zakąske!?

Matiasparviere70

Bo mi się nudzi. Na takich łosi to zawsze dobry powód. Ludzie wyrażają swój pogląd na temat filmu a ty im od gimbusów... Każdy ma prawo do własnego zdania i nie każde musi pasować tobie. Nie możesz wskakiwać od razu na tych, którzy nie podzielają twojej oceny. O moim guście filmowym dyskutował nie będę. Mam do niego prawo tak jak ty do tego, że podoba ci sie ten film i z tego co widze polskie kino. Tyle. Nie chce mi się z tobą pisać

ocenił(a) film na 8
Jordihno

Jak zwracasz komuś uwagę,to bądz od niego lepszy, zarzucasz mi że ludzi od gimbusów wyzywam,a tymczasem ty nie zachowujesz się lepiej,bo wyzywasz mnie od debili,gówniarzy,psychopatów i łosi,podczas gdy ja cię jak na razie nie obrażam.Mam wrażenie że jesteś takim dwulicowcem,co sam nie wie co pisze,ot i wszystko,mnie też sie z tobą pisać nie chce.

ocenił(a) film na 9
Matiasparviere70

Film jest spox ! Właśnie oglądamy drugi raz z komentarzem, najlepsze kawałki jak Wilczak biegnie do samochodu i ulica Arena w Poznaniu :)

ocenił(a) film na 7
nicos

Film obejrzałem i powiem ze jestem pozytywnie zaskoczony!
Po ocenach spodziewałem sie totalnego gniota a można go spokojnie obejrzeć.

daras83

Najwiecej mają do powiedzenia (napisania) frustraci, którzy filmu nie widzieli, ale i tak wiedzą najlepiej.

Matiasparviere70

z kąt? skąd się pisze... wracaj do szkoły... Tyle miałem do powiedzenia... a film polecacie? warto obejrzeć?

ocenił(a) film na 8
czarek_1984_24

Polecamy towarzyszu polecamy,możecie śmiało obejrzeć nie zawiedziecie sie

czarek_1984_24

Wszystkie moje szare komórki umarły podczas oglądania tego filmu. Oglądnij dosłownie cokolwiek, tylko nie to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones