PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337690}
7,4 13 954
oceny
7,4 10 1 13954
6,4 8
ocen krytyków
Ostrożnie, pożądanie
powrót do forum filmu Ostrożnie, pożądanie

dlaczego Wong klęcząc nad swoim grobem uśmiecha się do Kuanga, a on ten uśmiech odwzajemnia. Ona kocha Yee i wydała wyrok na całą grupę, on kocha ją i żył żeby sfinalizować tą akcję. Powinien być na nią wściekły i dumnie patrzeć przed siebie, no ale ok, wygrała melancholia. Najlepszy jest jednak pan Yee, który otrzepał z kurzu jej łóżko, wyprostował się i poszedł dalej.

Podobał mi się nastrój budowany przez dwie godziny, a zwieńczony tak niewdzięczną końcówką o której można snuć dyskusje.

(Aż trudno uwierzyć, że przez 11 dni kręcili te 3 sceny czy pare minut seksu i dlaczego tyle było o to szumu swego czasu. Tak jakby te niemal 3 godziny seansu i porządnej fabuły w ogóle nie istniały.)

Warto polecić i warto obejrzeć :)

Whiskerss

film fenomenalny, chyba najlepszy azjatycki film jaki widziałem.
Co do ostatniej sceny to Wong się nie uśmiechnęła do Kuanga. Trochę inaczej odebrałem tą scenę. Wpierw widzimy Kuanga, który patrzy się ze złością na Wong przez 3-4 sekundy (widać złość po ruchu policzków) by po chwili zrozumieć (lekkie kiwanie głową), że to on sam wpakował ją w taką sytuację, ale może to nadinterpretuje. Natomiast w kolejnym kadrze widać Wong, z której miny nie można wyczytać niczego poza tym, że pogodziła się ze swoim losem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones