PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=220746}

Ostrza chwały

Blades of Glory
5,9 27 554
oceny
5,9 10 1 27554
6,3 9
ocen krytyków
Ostrza chwały
powrót do forum filmu Ostrza chwały

nedzaaa

ocenił(a) film na 1

Ten film powinien sie nazywac Totalny kataklizm. 1/10

użytkownik usunięty
boliniak

film o takiej nazwie już istnieje ")

ocenił(a) film na 1
boliniak

film dla nizin społecznych

ocenił(a) film na 8
boliniak

Oj cienko z humorem. Proponuję oglądać tylko Ogniem i mieczem.
Ostrza chwaly to lekka komedia bez spiny, na ktorej mozna paść ze śmiechu. Jesli szukasz dramatu i górnolotnych przeslań to pomyliłeś półki.

ocenił(a) film na 1
Demoniczna_Wiedzma

Z humorem właśnie nie jest cienko :), ale akurat w tym filmie za dużo go nie było. Nie przepadam za ,,komediami'', w których trzeba doszukiwać się humoru. Ale dobrze, że jest filmweb i każdy może ocenić film wg siebie :).

ocenił(a) film na 8
boliniak

Tak to prawda, filmweb wymiata pod tym względem. to ciekawe, bo zdecydowana większość komentarzy jest pozytywna określając Ostrza chwały jako komedię na której w końcu się śmiali. I ja też ją tak odebrałam, filmy oglądam różne od klasyki po kategorię Z :D i na tym naprawdę nieprzyzwoicie rechotałam :) Miny Chazza, jego pomysły, wypowiedzi, na sam jego widok gęba mi się śmiała widząc takiego klocka na lodzie. Dla mnie właśnie humor był podany na tacy. Ale podrzuć jakieś tytuły, chętnie obejrzę w wolnej chwili! ( poważnie mówię, bez hejtu, nie jestem mocna w tytułach komediowych :) ) Tylko nie mów że American Pie, niby momentami śmieszny ale..nie wszystko sprowadza się do wacka :)

ocenił(a) film na 1
Demoniczna_Wiedzma

Ok, dobrze że tak ostro nie hejtujesz :). Jednak nawiązując do tego filmu, uważam że 8 to trochę za wysoka ocena :). American był zawsze (dla mnie) zabawny i po tylu latach dalej mnie bawi :). Ale plus dla Ciebie za wysoką ocenę dla Władcy Pierścienia :D. Komedie jakie mogę Ci polecić to oczywiście: Kac Vegas; Borat; Żona na niby i Chłopaki też płaczą. Może czegoś z nich nie oglądałaś. To tak na szybko przyszło mi do głowy. Musimy więcej ocenić wspólnych fimów, żeby Filmweb sprawdził czy mamy podobny gust :D.

ocenił(a) film na 8
boliniak

Kac Vegas ogarnęłam, było niezłe. Borat chyba tak od połowy widziałam, nie pamiętam. Reszty faktycznie nie oglądałam, zapodam sobie w najbliższym czasie i zobaczymy co z tego wyniknie :)
A co powiesz na to: http://www.filmweb.pl/film/Nie+zadzieraj+z+fryzjerem-2008-457545
Momentami może trochę przynudzał, ale generalnie sikało się po nogach, szczególnie jak obsługiwał Panie w salonie fryzjerskim :D

ocenił(a) film na 1
Demoniczna_Wiedzma

No właśnie jak dla mnie to był jeden z gorszych filmów z Sandlerem :/. Ale bardzo lubię go jako aktora i lubię oglądać z nim filmy :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones