PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330287}

Ostrze pamięci

True True Lie
5,1 1 038
ocen
5,1 10 1 1038
Ostrze pamięci
powrót do forum filmu Ostrze pamięci

No nie moglem nie napisac o tym filmie, taka wysoka nota a flaczki podane w duzej ilosci oleju. Nic sie w tym filmie nie dzieje, wrecz fabula odpycha od jej analizowania. Nie trzyma w napieciu i nierozubdza strachu w najmniejszym znanym mi stopniu. Nie ogladajcie go - nie ma sensu.

tukeip

Oj patrzę że to ta twoja wypowiedź to 'flaczki' jak to napisałeś a nie ten film.Ja przez cały film się nie nudziłem to jak mogło się w nim nic nie dziać?!Strachu nie było ale napięcie było więc cię nie rozumiem.A to że ci się nie podobał to nie musisz pisać aby inna osoba go nie oglądała.Pisząc 'kiszka' oceniając film to piszą tylko niedorozwoje:|

ocenił(a) film na 4
adamru

adamru, w twojej wypowiedzi nie odnalazłem choćby skrawka sensu. Skoro film go znudził i nie spodobał mu się - to czemu nie może się wypowiedzieć? Przecież od czego jest forum...

ocenił(a) film na 1
tukeip

Adamru nie wiem czy Ty przypadkiem niedorozwojem nie jesteś , bredzisz czy co ? Człowiekowi film się nie podobał i trudno się mu dziwić bo kicha nieprzeciętna a napisał co myśli żeby nikt sie wyrzucał 12 zeta tak jak ja na to badziewie.

ocenił(a) film na 4
tukeip

jak dla mnie też badziewny - kolega wyżej napisał "flaczki" a ja ten film moge określić tylko jednym słowem - syf! chyba najgorszy film jaki oglądałem na wakacjach a oglądałem sporo;D

Jeordie_White

zgadzam sie...flaki z olejem..i nic poza tym

tukeip

Są takie filmy, po których obejrzeniu mam wrażenie, że nic nie oglądałem. Tak było w przypadku tego filmu. :)
Jedynym plusem tego filmu jest muzyka.

ocenił(a) film na 4
Rastan

Oj kiszeczka, kiszeczka. Szkoda czasu, lepiej iść na spacer

ocenił(a) film na 1
tukeip

Ja dałem 5/10 bo spokojnie dotrwałem do końca, a zakończenie też niczego sobie. No, ale film ogólnie bardzo przeciętny, także nie oglądając nic nie tracicie.

użytkownik usunięty
tukeip

4/10. Po przeczytaniu opisu filmu myślałem że będzie jednak wart wyższej oceny. Bardzo płytki wg. mnie, choć ciekawie dopasowana muzyka, za to plusy.

ocenił(a) film na 6

trochę zawyżyłam za nieprzeciętny i nowy pomysł. aktorzy też dobrze pasują do postaci i nie grają źle. dodaje ciut kontrowersji. szkoda jednak, że się nie przyłożyli bo mógł wyjść naprawdę dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones