PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=564161}

Oszukać przeznaczenie 5

Final Destination 5
5,7 60 508
ocen
5,7 10 1 60508
5,9 8
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 5
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 5

WODA - wtf?

ocenił(a) film na 8

Polski akcent w filmie. Kiedy Olivia idzie na operację oczu, stoi tam baniak z wodą na którym widnieje napis... WODA. Pytanie tylko dlaczego? Wszędzie, na różnych przyrządach napisy po angielsku, a tu nagle po polsku.

ocenił(a) film na 6
lostek815

tez mnie to ubawilo i zastanowilo :D

black_cashmere

chyba ślepy jestem, bo nie widzę tego napisu.. w którym dokładnie miejscu on jest?

ocenił(a) film na 6
hulboj

jak kladzie kubek z wodą na pojemniku z wodą w tym gabinecie okulistycznym, na tej butli pisze WODA:)

black_cashmere

hmm.. ja widzę jedyny napis jaki widzę w tej scence to "eyeglass donation"... ;|

ocenił(a) film na 2
hulboj

http://zapodaj.net/images/7d9a616f9ec57.png

ocenił(a) film na 8
lostek815

ja musiałabym jeszcze raz obejrzeć,nie widziałam tego szczegółu... ale przy oglądaniu filmu doznałam lekkiego szoku-właśnie jak Oliwia leżała w gabinecie w tym momencie spalił mi się telewizor- pamietam tylko rozbłysk iskier,całe szczęście,że nie nie było wybuchu...:)

negativaa

a także jest polska flaga z tyłu na autobusie którym jechali. W scene na moście gdy już spadał w dół ;D

sara2325

jak bym postawił na czerwoną naklejkę, która zlewa się z białym tłem, przypominając tym samym flagę Polski ;]

negativaa

ale to wizję miałaś czy to faktycznie? ;>

ocenił(a) film na 8
hulboj

naprawdę mi si spalił...
obejrzałam ten fragment z wodą ponownie i faktycznie widnieje polski napis na dole butli:) ja to nie widzę takich szczegółów ogladając film...

negativaa

ja mam chyba inną wersję, bo kilkanaście razy przeglądałem scenkę jak Olivia przychodzi na zabieg i jest jedna butla z wodą, jednak bez napisu... :/

hulboj

58:54
Jak byk na zbiorniku.

Engilshman

teraz widzę! sorry, skupiłem się na scence, w której Olivia kładzie kubek na butli i wchodzi do gabinetu zabiegowego.. trzeba było od razu mówić, że po wyjściu lekarza ;p

ocenił(a) film na 5
hulboj

Polska woda zabiła Olivię :D:D

Sylvie_91

To naprawdę straszne : <

użytkownik usunięty
Engilshman

masz racje:-)

ocenił(a) film na 7
lostek815

Bo Amerykany importują wodę z Polski.

ocenił(a) film na 8
shamar

Chyba wódę :)

ocenił(a) film na 7
Drupi94

Widocznie im się poje...ło :)

ocenił(a) film na 4
shamar

Wódę też (p. część pierwsza; scena z nauczycielką nalewającą sobie do kubka wódki z polskim godłem). ;)

Voytash89

Chyba już się domyślam w jakim kraju szukać siedziby mrocznego kosiarza :)

ocenił(a) film na 4
Voytash89

Moze dlatego ze Devon sawa (alex browning) to jego ojcem jest polak oewnie polecial do polskj i przemycil na plan jakas polska wodke . Nasz rodak wie co dobre.

ocenił(a) film na 9
lostek815

tez to widzialam i zaciekawilo mnie to xd

ocenił(a) film na 6
lostek815

http://www.woda.org/
a mi sie wydaje ze to chyba bardziej o to chodzi ale niech wam bedzie ,ze polska woda zabila Olivie

ocenił(a) film na 8
jarekgs7

raczej nie, bo wtedy było by napisane jako logo firmy, a tutaj wyraźnie jest zwykły napis na butli :)

ocenił(a) film na 7
jarekgs7

Pisze "woda" na butli z wodą. Wiec to woda w wodzie.

jarekgs7

Nie daj się zwieść to iluminaci stworzyli tę korporacje po tym jak ktoś odkrył tę wpadkę ich skrytobójców i udają tylko że ta firma istnieje dłużej niż film. :)

lostek815

to nie jest polski akcent tylko produkt który oferuje firma Nanning Woda Industry & Trade Co., Ltd...

lostek815

Może producent wody to jakaś World Organisation of Drunked Alcoholics? :))

ocenił(a) film na 4
lostek815

polski akcent z tego filmu można zobaczyć tutaj https://www.youtube.com/watch?v=vgOaZVFBe2g

ocenił(a) film na 5
Robo_2

Odnoszę wrażenie,że Amerykanie niewiele wiedzą o polskiej kulturze.Chodzi mi nie tylko o akcenty w filmach,ale także o żarty,które o Polakach tworzą...trochę to słabe

ocenił(a) film na 4
nisia23

a jeżeli chodzi o żarty to tutaj masz więcej - https://www.youtube.com/playlist?list=PLtQtaTk8hrE5wJk51E4gKH8iga1P2uuDp miłego oglądania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones