PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237705}
6,3 23 717
ocen
6,3 10 1 23717
Outlander
powrót do forum filmu Outlander
ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

Popieram film bardzo dobry ze świetnym klimatem ale ludzie nie wiedzą co dobre :D

ocenił(a) film na 9
anubis2342

Dokładnie, ludzie nie wiedzą co dobre, ale są gusta i guściki.

ocenił(a) film na 6
anubis2342

Dołączam, niedoceniony film

ocenił(a) film na 8
lavrenzo84

Zgadzam się w 100%, pomimo pewnych niedociągnięć, klimat filmu jest zajebisty :D

ocenił(a) film na 6
Dadelog

popieram kolege, ale tu sami znawcy Wikingow i kina......bez wyobrazni..uwazam ze wilm calkiem dobry a interesuje sie historia wikingow od dawna.
Sa niedociagniecia w scenografi..al dla mnie bomba

ocenił(a) film na 8
TYPNOON

Ja również interesuje się historią wikingów i to już od dzieciństwa, na co wielki wpływ miał komiks z Thorgalem :D A jak oceniasz serial "Wikingowie"? No bo nie wątpię, że oglądałeś już tę pozycje obowiązkową dla każdego fana nordyckich klimatów ;)

lavrenzo84

Film oglądałem kilka razy i chętnie obejrzę jeszcze raz. Sprawnie zmontowany i zagrany, bogactwo charakterystycznych postaci. Mnie wciągnął i urzekł klimatem. Uważam, że ocena ogólna nie jest sprawiedliwa, daję 7/10. Kontynuacja? Bardzo proszę.

ocenił(a) film na 9
Buford_T_Justice

Zgadzam się, film bardzo niedoceniony. Dałam 9/10 za klimat i Jack'a Hustona. Chętnie znowu obejrzę, a co:)

ocenił(a) film na 6
lavrenzo84

Zgadzam sie1 Mało znany, ocena dziwnie niska, a sam film bardzo dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones