PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568581}

Oz: Wielki i Potężny

Oz: The Great and Powerful
6,1 61 422
oceny
6,1 10 1 61422
5,3 14
ocen krytyków
Oz: Wielki i Potężny
powrót do forum filmu Oz: Wielki i Potężny

taka niska ocena, która na dodatek ciągle spada. Według mnie powinien mieć 7.1, tyle co Alicja w Krainie Czarów. Gorsze filmy mają lepsze noty. Takie g*wno jak Trzy metry nad niebem ma 7.6.

ocenił(a) film na 9
cloe4

też tak uważam :P nie wiem co ludziom się w nim nie podoba

cloe4

racja no niestety też nad tym się zastanawiam

ocenił(a) film na 8
cloe4

Bo ludzie często zbyt surowo oceniają "lekkie" filmy. Większość użytkowników ocenia wszystko jedną miarą nie zależnie od kategorii. Sam zresztą byłem świadkiem jak czepiali się typu "Dałeś Harremu Potterowi 10, więc jesteś dzieciakiem i nie znasz się na kinie"

ocenił(a) film na 5
cloe4

Skąd taka niska ocena? Po prostu ten film zwyczajnie nie zasługuje na 8, czy 9. Wystarczy taka argumentacja?

ocenił(a) film na 5
Kaineko

Bardziej trafia do mnie argumentacja @MistrzSeller. Idąc Twoim tokiem myślenia, "Trzy metry nad niebem" zasługuje na 7,5? Nie wydaje mi się.

ocenił(a) film na 5
Authoress

Idąc Twoim tokiem myślenia zapytajmy: Który film zasługuje na swoją ocenę? Każdy ma różne gusta.

ocenił(a) film na 8
cloe4

Moim zdaniem dużo lepszy od Alicji, głównie pod względem prowadzenia postaci, z którymi tutaj potrafiłem w jakimś stopniu sympatyzować.

ocenił(a) film na 10
cloe4

też wydaje mi się to dziwne

ocenił(a) film na 6
cloe4

Moim zdaniem "Alicja" wypada lepiej. Nie wiem, czy to zasługa fabuły, gry aktorskiej czy efektów, ale ogólny odbiór jest.. hmm.. solidniejszy, konkretniejszy.

ocenił(a) film na 6
Tigercub

PS. Aczkolwiek oba filmy mają ode mnie 6 punktów, z tym, że "Alicja" to mocna 6, a "Oz" - niepełna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones