PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773526}
5,7 1 841
ocen
5,7 10 1 1841
Ozzy
powrót do forum filmu Ozzy

super

ocenił(a) film na 8

Młody grzecznie wysiedział ponad 1,5h w kinie, tak więc film mogę polecić na 100%. Wartka akcja, fajne przesłanie. Dorośli też się nie będą nudzić ;) Fajna animacja i dubbing

ocenił(a) film na 8
haniiiaa_

Widzę, że mamy podobne kryterium oceny filmów dla dzieciaków ;) "wysiedział grzecznie, więc film super!" ;) a tak na serio, to sam się nieźle bawiłem ;))

haniiiaa_

mogę jedynie potwierdzić. jest i zabawnie i z przesłaniem. a najważniejsze, że dzieciaki wręcz wciąga akcja kreskówki

haniiiaa_

prawda jest taka, że niektóre kreskówki dobrze się ogląda i ta właśnie taka jest

haniiiaa_

dla mnie najważniejsze było to, że bajka nie jest dedykowana tylko dla dziewczynek ;) bo wiadomo teraz grają też "piękną i bestie", a mój syn jakoś nie specjalnie chciał się na to wybrać do kina. a tak problem sam nam się rozwiązał, jak zobaczyliśmy Ozziego w repertuarze

dariusz_kwiecien

piękna i bestia ma trwać 2h 9 min więc małe dziecko raczej nie wysiedzi tyle w kinie, a Ozzy to tylko 1,5 h ... więc różnica jest duża.

dariusz_kwiecien

no i sam przekaz filmu też będzie dla maluchów łatwiejszy w odbiorze ;)

haniiiaa_

i to nazywa się dobra rekomendacja kreskówki ;)

ocenił(a) film na 3
haniiiaa_

Nie odpowiedni dla dzieci poniżej 7 lat !!! Generalnie słaba bajka. Jedynie może służyć do edukacji jak wygląda więzienie i gangi- ale nie po to się idzie do kina z 4 letnią dziewczynką , która popruto się nudziła widząc jak "grupa psów znęca się i wykorzystuje inne psy"(za karę to najlepiej wykąpać psa w pralce). 7 letnia siostrzenica trochę więcej rozumiała fabułę, ale podsumowała bajkę "że ten pies to miał jakieś dziwne przygody". Lepiej zaryzykować jakąś inną bajkę.

mao303

jaki jest sens brania takiego malucha do kina, maks 30 min bajka, a i tak 4latki po 10 minutach zaczynają się wiercić

ocenił(a) film na 3
piciu6

Nie w tym rzecz, że dzieci się "wiercą" i nie warto ich brać do kina. Ten film (nie jest to bajka) animowany jest "pusty" jak wydmuszka. Przykładowo na bajkach "Piorun", "101 Dalmatyńczyków", które trwają 1,5h reakcje były zupełnie inne, bo bajki były ciekawe i dopracowane.

piciu6

Nie wszystkie 4-latki zaczynają się wiercić. Zwłaszcza jeśli dorośli zabierają je na bajki/filmy/kreskówki odpowiednie do wieku. Mój syn pierwszy raz był w kinie, gdy miał 4 latka i był to film "Koko Smoko", idealny dla Niego. Bez problemu wysiedział 1h23min, dobrze się bawił, tylko do głośności musiał się przyzwyczaić, choć i tak było ciszej niż zwykle (to cenię w seansach dla dzieci).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones