PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30671}

Pół żartem, pół serio

Some Like It Hot
7,9 102 827
ocen
7,9 10 1 102827
8,4 30
ocen krytyków
Pół żartem, pół serio
powrót do forum filmu Pół żartem, pół serio

To chyba jeden z niewielu filmów z okresu lat czterdziestych i pięćdziesiątych, który naprawdę bawi i wciąga. Jestem fanką starego kina, ale muszę przyznać, że niekiedy oglądanie tych filmów jest nużące, zaś humor i akcja Pół żartem, pół serio chyba nie znają upływu czasu i ogląda się go z zapartym tchem :)

holyGibson

Zgadzam się! Ponadczasowe gagi, za każdym razem, gdy wracam do filmu to uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Nie zgodzę się, że jest to jedyny tytuł z tych dwóch dekad, który bawi i wciąga. Również jestem fanką starego kina, a lata 40. i 50. to wysyp świetnych tytułów :)

holyGibson

Tylko, że jest prawie z lat 60 a dokładniej z 1959 ;). Ale co do reszty się zgadzam. Wysyp całkowity.

ocenił(a) film na 9
holyGibson

Podzielam opinię i podzielam wystawioną ocenę. W tej komedii non stop coś się dzieje i przykuwa uwagę. Rewelacja !

ocenił(a) film na 10
holyGibson

Obejrzyj " Jak poślubić milionera" uważam, że jest równie dobrą komedią, również z Marylin i niedawno zmarłą Lauren Bacall :), ale zgadzam się jest to niemal komedia doskonała, nie jest w złym guście, nie przebarwiona seksem i słabym humorem, często bardzo powtarzalnym w dzisiejszych komediach.

ocenił(a) film na 9
holyGibson

Zabił mnie tekst o dziewczynie, która podcięła sobie żyły po śmierci Rudolfa Valentino. Dobre szyderstwo. Ale wzmianka o hodowaniu kolejnego wrzodu - to już uderzenie z grubej rury. Biedny Valentino. ;p Świetna komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones