PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9008}

Płonący wieżowiec

The Towering Inferno
7,3 10 748
ocen
7,3 10 1 10748
6,6 9
ocen krytyków
Płonący wieżowiec
powrót do forum filmu Płonący wieżowiec

Akcja znakomicie się rozwija, świetne efekty (zwłaszcza zważywszy na rok produkcji), do tego doskonała obsada, po prostu klasyka

Lucy_Bell

Kiedyś go oglądałam chyba z 30 lat temu. Nie pamiętam jak się kończy ani wielu szczegółów. Pamiętam tylko że trzymał w napięciu. Mam więc pytanie. Czy może go obejrzeć 12 latek? Czy są tam jakieś bardzo drastyczne sceny albo sceny seksu? Wydaje mi się, że nie ale wolę zapytać kogoś kto lepiej pamięta ten film.

ocenił(a) film na 10
kasiabeier

Nie, spokojnie, żadnej golizny tam nie ma. tylko w biurze się zdradzają, "on i ona", ale bez "konkretów". Myślę, że jak 12 latek gra w jakieś gry to więcej mocnych scen zobaczy w grach, niż w Płonącym wieżowcu:)

Lucy_Bell

Bardzo dziękuję. Czasem chcemy coś zobaczyć całą rodziną i trudno znaleźć coś co by trochę choć trzymało w napięciu a jednocześnie krew nie lała by się strumieniami. A mój syn jest dość wrażliwy. Nie gra w brutalne gry. Taki typ. Tym bardziej dziękuję

ocenił(a) film na 10
kasiabeier

I tak trzymać! Fajnie przeczytać rozsądny wpis co na tym portalu niestety nie jest zbyt częste. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Lucy_Bell

Ulubiony film katastroficzny z czasow dzieciństwa, zwlaszcza za sprawa Paul Newman. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones