PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 786
ocen
7,4 10 1 164786
5,1 11
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

5/10 rozczarowanie!

ocenił(a) film na 5

5/10. Spodziewalem sie czegos lepszego a tu...film taki sobie. Slaba gra Hilary Swank zespula film kompletnie. Jedynie w scenie gdzie spiewa utwor Lizy Minelli pokazala troche sztuki aktorskiej. Poza tym troche przeciagane w niektorych miejscach. Watek z Danielem z pubu w ogole nie musial sie pojawic w filmie na dobra sprawe bo nic w sumie nie wniosl do filmu. Ciekawe ile ciekawych scen zostalo wycietych w zamian za owa historie. Pewnie przekonamy sie jak film wejdzie na DVD.

lukepoll

To nie była Liza Minnelli tylko jej mamusia, Judy Garland.

ocenił(a) film na 5
EineHexe

Przepraszam, moj blad! Oczywiscie ze to Judy z piosenka "The Man Who Got Away"...haha

ocenił(a) film na 7
lukepoll

Momentami aktorzy graja bardzo sztucznie. Np. scena z rozlaniem alkocholu na blat przez glowaa bohaterke ktora zapatrzyla sie na golasa. W dodadku przejaskrawione zbiegi okolicznosci i sporo dialogow nic nie wnoszace w calosc. W dodatku film dluzy sie prawie od samego pocztku.
Jak na gatunek gora 7.

ocenił(a) film na 5
Alan83

Poważny temat, problem kobiety, ale jakoś mnie nie ujął. Dla mnie to coś pomiędzy 5->6. Momentami miałem chęć przerwać oglądanie, ale chciałem zobaczyć jak się skończy. Film też ma kawałki naprawdę ok. Uff...

ocenił(a) film na 6
andpol

Bo to zła kobieta była proszę Pana.

A tak poważnie to "mocne" kobiece kino i faceci mają z tym problem. Obejrzałem to za pierwszym razem i byłem skłonny dać 7,ale nie przez typowo babskie sceny.

RAC_79

Ja jestem kobietą i wcale nie uważam tego filmu za dobry. Dziwię się wysokiej średniej.

Noane

Też zdziwiła mnie aż tak wysoka średnia , która już dawno zachęcała mnie do obejrzenia filmu. Spodziewałam się czegoś lepszego , ogólnie lubię melodramaty , ale jakoś w tym nie było nic za ciekawego czy wzruszającego, jak to często bywa w tego typu filmach.

Vallen

Też lubię melodramaty, ale ten wyglądał trochę, jakby ktoś próbował zrobić komedię romantyczną na poważnie.

ocenił(a) film na 6
Noane

Coś takiego,ale po ocenie społeczności można stwierdzić,że w dużej mierze się to udało.

ocenił(a) film na 6
Noane

Średnia jest zawyżona,to fakt.

ocenił(a) film na 9
lukepoll

Taki piękny film a tu taka ocena, przykre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones