PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192901}

P.S. Kocham cię

P.S. I Love You
7,4 164 786
ocen
7,4 10 1 164786
5,1 11
ocen krytyków
P.S. Kocham cię
powrót do forum filmu P.S. Kocham cię

Książka była świetna i gdyby film został stworzony na jej podstawie (bo w tym momencie mam
wrażenie, że tylko wykorzystali myśl przewodnią tzn. listy) to także by taki był. Oglądając czułem
straszny niedosyt, łapałem się za głowę widząc mnóstwo zmian i fatalny dobór męskich aktorów.

P.S. Kim do jasnej cholery jest William?

ocenił(a) film na 2
Rotheran

ja miałam tak samo, przeczytałam książkę , byłam zachwycona , no to patrze czy jest ekranizacja , jest ! No to super zabieram się za oglądanie. I co ? Po może 30 minutach wyłączyłam, bo stwierdziłam, że szkoda mi psuć wrażenie po książce. Ten film to jaka totalna porażka. Dla kogoś kto nie czytał książki może jest dobry, ale jak dla mnie strata tych 30 minut :( spodziewałam się czegoś lepszego

ocenił(a) film na 5
go133

Zgadzam się z 100%

go133

To wytrwałaś dłużej ode mnie. Ja wyłączyłam po 5 minutach. Ten film jest zły

Rotheran

Zupełnie odwrotne zdanie mam:) W filmie jestem zakochana. Przeczytałam książkę by dostać więcej (z reguły książka lepsza od filmu) i jakże się zawiodłam. Twórcy ekranizacji odwalili kawał świetnej roboty. Mimo, iż historia ogólnie jest naiwna, to w filmie wydaje mi się magiczna, a w książce niczym wymysły nastolatki, dodatkowo spisane językiem odpowiadającym jej wiekowi (może to wina tłumacza:/) :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones