PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298834}

Państwo młodzi: Chuck i Larry

I Now Pronounce You Chuck and Larry
6,6 41 524
oceny
6,6 10 1 41524
5,8 6
ocen krytyków
Państwo młodzi: Chuck i Larry
powrót do forum filmu Państwo młodzi: Chuck i Larry

Poprawny politycznie scenariusz z dydaktyzmem na poziomie przedszkola. To była komedia? Chyba dla miłośników American Pie. Totalna strata czasu. PS: Możecie mnie nazwać homofobem :-)

ocenił(a) film na 8
rock79

co jak co ale dawno nie widziałem sandlera w tak dobrej komedi, ten film był swietny 8/10, a wiem co mowie bo znam sie na filmach
polecam ten film
przez pierwsza godzine smiałem sie jak opetany
jesica biel niesamowita, miałem chec ja..................................jak bym ja dorwał w swoje rece, to przez tydzien by sie lizala po................

irokez1111

"Znam się na filmach" XD
Żart roku!

ocenił(a) film na 8
rock79

Sandler zagrał jak zwykle tak samo, ale film wydaje mi się jednym z najlepszych w których grał.

ocenił(a) film na 8
jorger

takie samo mam odczucie

ocenił(a) film na 8
rock79

rock79- you have no idea whats happening in States, and how pepole treat gays. And Adma Sandler slaby!!!????? His one of my favourite actors

ocenił(a) film na 8
Annodomini

o, sorry *trade

ocenił(a) film na 2
Annodomini

Chwalisz się, że piszesz po angielsku?

ocenił(a) film na 10
rock79

Wybacz ale nie zgodze sie z tobą. Ten film w żadnym wypadku nie jest podobny do American Pie. Skoro tak twierdzisz nie mogłeś oglądać tego filmu, to że nie lubisz Adama Snadlera nie znaczy że musisz przekreślać filmy w których grał. Mi się film bardzo podobał zresztą jak większość komedii z Adamem, filmy z nim mimo że mają podobne poczucie humoru jednak mnie bawją. I nie czepiałabym się że gra tak samo gdyż każdy aktor ma swój styl grania.

ocenił(a) film na 3
Elvis007

mi też się podobają filmy z Sandlerem bo są dobre alee ten jest 1 flmem co był taki przeciętny:d ale cóż Sandler nie musi mieć wszystkich filmów takich super i żeczywiśćie American Pie porównywać do tego filmu to przesada już lepiej Statek miłośći z Cuba Gooding to było naprawdę dobre i śmieszne;) ale nie ma sie co tu spierać bo jeden z was mówi że najlepszy film drudzy że ten był słaby kwestia gustu:D

rock79

To że Ci się film nie podobał nie oznacza, że jesteś homofobem. Mnie również nie przekonał, choć miał potencjał i całkiem fajnych aktorów. :)

rock79

Bez przesady. Fakt że Sandler gra praktycznie zawsze tak samo, zawsze jedną i tą samą osobę (gra jakąś ofiarę, ale oczywiście okazuje się że jednak nią nie jest, choć jest - wiecie co mam na myśli). Jednak są bardziej beznadziejni aktorzy, którzy nawet do tarcia chrzanu się nie nadają.
A co do filmu - fajna komedia, która dobrze się ogląda.

rock79

skoro komedie tego typu są mało zabawne to podaj jakieś tytuły bo rozumiem w dramatach lub thrillerach szukać czegoś głebszego, ale w komediach?...

ocenił(a) film na 2
siczku

Np. "Jeszcze dalej niż Północ", "Plotka", "Kolacja dla palantów" (fr.), "Skok życia" (GB.).

rock79

Nic nie mam do Sandlera. Nie zachwyca mnie moze jego humor, ale podobał mi się Zohan i Billy Madison. Natomiast ten film w ogóle nie daje się oglądać. Pomijam już wspomniany nachalny dydaktyzm, ale na litość, to komedia - więc powinna byc zabawna. Nawet dowcipy z poziomu gleby trzeba umięć dobrze przyrządzić (przykład - Naga Broń). Właściwie obejrzałam to jedynie dla mojego ulubieńca Kevina Jamesa.

ocenił(a) film na 5
rock79

Film Średni ale Sandlera uważam za dobrego aktora.Dla mnie jest bardzo naturalny w swoich komediowych rolach :)

ocenił(a) film na 4
rock79

Ludzie jak widzę że ktoś daje temu filmowi 10/10 to nie wiem czy się śmiać czy płakać...
Zgodzę się że to jedna z dwóch komedii Adama Sandlera którą dało się do końca obejrzeć (druga to mały nicki) ale bez przesady. Ten sam sprośny humor, idiotyczne dialogi, schematyczność i zero aktorstwa.

Za Jessice Biel, na którą można rzucić okiem i Kevina Jamesa 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones