PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618823}
6,5 114 013
ocen
6,5 10 1 114013
6,7 28
ocen krytyków
Pacific Rim
powrót do forum filmu Pacific Rim

Smutno

ocenił(a) film na 9

Szkoda, że, z powodu tak licznych oklepanych, nudnych i zwyczajnie źle zrobionych filmów tego typu, w wielu osobach lubiących kreować się na filmowych koneserów wytworzył się bezwarunkowy odruch, by reagować na wszystkie tego typu produkcje wypowiedziami w rodzaju "badziewie dla hołoty" i tak dalej. Być może, gdyby dotarło do nich, że filmy nie dzielą się na "te z głębią" i te gówniane, to owi krytycy spędziliby miło te dwie godziny filmu ciesząc się z efektownej, świetnie pokazanej (porównajcie np. z bardzo kiepskimi ujęciami walk w Transformers) rozwałki, miast doszukiwać się w nim drugiego i trzeciego dna.

Jeśli ktoś nie widzi, czym właściwie film różni się od typowej szmiry, niech przyjrzy się chociaż oryginalnie poprowadzonemu wątkowi miłosnemu (aż trudno go tak nazwać!): w każdym niemal filmie tego typu musi pojawić się prosty ciąg wydarzeń, który zwykle prowadzi do tego, że nasza parka pieprzy się przed ostateczną misją dwa dni po zawarciu znajomości ;).

ocenił(a) film na 7
Agarwaen_

Ja uważam, że ten film ma wartość samą w sobie. Powstał na fundamentach szmiry, jest z gatunku popcorniaka, ale wybija się ponad przeciętnośc wyraźnie. Zasługa w tym reżysera, który potrafi z niedorzecznych scenariuszy tworzyć filmy, które da sie oglądać. Ba! Nawet powiedzieć , że się oglądało dobry film godny polecania innym. Moja ocena 7,1

ocenił(a) film na 8
Agarwaen_

Dawno nie czytałem komentarza, z którym bym się tak bardzo zgadzał na temat "koneserów filmowych".

ocenił(a) film na 7
Agarwaen_

Zgadzam się. Mądrego to i warto posłuchać :). Fajnie nagrany film super efekty a i aktorzy chociaż nie z pierwszej półki też dali dużo od siebie. Pozytywnie zaskoczył mnie ten film.

ocenił(a) film na 5
Agarwaen_

Dla mnie film nudny, w sumie to uwielbiam Guilermo Del Toro ale tutaj bardzo się zawiodłem a i wielkiej różnicy jakościowej między Transformers a Pacific Rim nie dostrzegam :/ No ale o gustach się nie dyskutuje i tak już jest że każdemu podoba się co innego :)

Agarwaen_

Filmy to przede wszystkim rozrywka i nie można skreślać produkcji tylko dlatego, że chce dać widzowi prostą rozrywkę. Tylko ludzie kreujący się (tak naprawdę nie znający się na filmach) na wielkich krytyków tak robią. Ja czasami mam ochotę obejrzeć film nad fabułą którego trzeba pomyśleć, czasami chcę obejrzeć coś w stylu Pacific Rim i nie ma w tym nic złego.

Agarwaen_

Serio? Ile ty masz? 11 lat?

ocenił(a) film na 7
Agarwaen_

No nareszcie ktoś na to wpadł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones