PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618823}
6,5 114 013
ocen
6,5 10 1 114013
6,7 28
ocen krytyków
Pacific Rim
powrót do forum filmu Pacific Rim

masakra

ocenił(a) film na 3

za pierwszym razem jak oglądałam zasnęłam po 30 min filmu a za drugim wręcz zmuszałam się
żeby nie wyłączyć i jakoś to dooglądać do końca w nadziei że to się jeszcze rozwinie. fabuła bez
składu, nudne dialogi przeplecione dwoma czy trzema scenami "akcji" i jakimś wątłym wątkiem
miłosnym który zwieńcza dzieło na samym końcu filmu. obsada też słaba bo może jakby akorzy byli
bardziej dobrani to by coś z tego było a tak nic oryginalnego ani ciekawego z tego nie wyszło.
spodziewałam się czegoś lepszego zwłaszcza że było głośno o tym filmie jak wchodził do kin.. nie
wiem skąd taka wysoka ocena na filmwebie, więcej niż 5,2 nie powinien mieć

ocenił(a) film na 8
nita15b

Wątek miłosny w filmie głównie dla facetów byłby strzałem w stopę. Cieszę się, że go nie rozwinęli. Wiem, że sama fabuła może się wydawać banalna: Obcy z dna Pacyfiku, ale samo wykonanie, dźwięk, efekty specjalne zasługują na wyróżnienie. Parę scen musiałem obejrzeć kilka razy ;)

ocenił(a) film na 3
ZdecydowanieTy

ok z tym sie zgodze że efekty były nawet dobre dlatego to film który da się obejrzec tylko w kinie bo na komputerze w domu nie robi już takiego wrażenia

ocenił(a) film na 8
nita15b

Tylko 3? A co z muzyką, z montażem, pracą kamery? Też na 3?

ocenił(a) film na 3
ZdecydowanieTy

muzyka mnie nie zachwyciła a reszta, tak, na 3. każdy ma prawo do swojej opinii jakby wszyscy dali 8 to film miałby 8 zamiast 6,5 więc chyba nie ma się o co czepiać

ocenił(a) film na 8
nita15b

Akurat muzyka nie miała tego patosu, niepotrzebnej wzniosłości i szybko adaptowała się do akcji. Ale jedni wolą M jak miłość od tego.

ocenił(a) film na 3
ZdecydowanieTy

akurat m jak miłość i ogólnie polskie seriale to nie moje klimaty

ocenił(a) film na 8
nita15b

I dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones