PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32350}

Pająk

Spider
6,9 14 598
ocen
6,9 10 1 14598
6,4 14
ocen krytyków
Pająk
powrót do forum filmu Pająk

Nudny do granic możliwości, ciężko dotrwać do końca. Spodziewałam się o wiele więcej bo opis filmu mnie zaciekawil ale okazało się niestety, że opis był lepszy samego od filmu..

kamila_pantola

Racja ;) zmarnowany czas w oczekiwaniu na coś co poprawi wrażenie lecz to do końca nie nadchodzi.

ocenił(a) film na 5
grafitmm

Racja. Film strasznie się dłużył a trwa niewiele ponad 1,5 h. Pomysł na film bardzo fajny ale niektóre sceny takie "mozolne", nudne z trudem dotrwałem do końca.

ocenił(a) film na 8
kamila_pantola

Świetny film, absolutnie hypnotyzując i fascynujący, aż żal że się skończył, polecam każdemu umiejącemu oglądać dobre kino, ambitne, wymagające, nie chwytające się tanich podniet aby zadowolić widza, kontemplacyjne tępo akcji pozwala rozkoszować się magią gestów i ujęć.

Dość trudne kino ale jak ktoś jest wytrawnym widzem to się nie zawiedzie. Kino wymagające praktyki, to jest tak jak z jedzeniem lodów, jak bazujesz na smakowaniu "ciepłych lodów" to na grycanie się pochorujesz.

ocenił(a) film na 10
KiziorEx

Dokładnie.
Ten film ma w sobie " to coś", co jest piękne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones