PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254145}

Pakt milczenia

The Covenant
6,2 28 751
ocen
6,2 10 1 28751
Pakt milczenia
powrót do forum filmu Pakt milczenia

Bardzo mi sie spodobal ten film gdy zobaczylem go w tv i po obejrzeniu pomyslalem ze ta produkcja jest bardzo dobra i zaluje troche ze dopiero kilka dni temu zobaczylem ten film. Fabula nie jest arcydzielem ale podoba mi sie, efekty fajne lubie tego typu produkcje ;).

ocenił(a) film na 5
Adasko94

!!!MOŻLIWY SPOJLER!!!

Film można obejrzeć dla zbicia czasu. Fabuła jest strasznie prosta, zakończenie też nie zaskakuje [strasznie schematyczny happy end], miłość głównego bohatera jakaś płytka. Bohaterowie bez wyrazu, antybohater też słaby. Zero tajemnicy, zero zaskoczenia. Wszystkiego się można domyśleć po kilkunastu minutach filmu. Generalnie słabo, jedyne co plusuje to muzyka i to, że historia jest spójna [chociaż ciężko żeby nie była przy takiej prostocie fabuły...].
Dla poszukiwaczy ambitnego kina zdecydowanie zbędna pozycja, dla młodzieży i osób, które szukają lekkiego kina dla rozrywki - można obejrzeć.

ocenił(a) film na 9
DeLaFayette

Z czescia sie zgadzam z twoja opinia ale mi sie podobal ten film tak jak napisalas mozna obejrzec :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones