PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=254145}

Pakt milczenia

The Covenant
6,2 28 769
ocen
6,2 10 1 28769
Pakt milczenia
powrót do forum filmu Pakt milczenia

która opiera się o stół bilardowy i rzekomo majteczek nie nosi od 12 roku życia ale niestety jej nie
ma naprawdę zgrabna dupcia utkwiła mi w pamięci

ocenił(a) film na 6
janosik_filmaniak

Jak widać pokazanie d*** w filmie nie zalicza cię do grona aktorów, no chyba że gra się w innym rodzaju filmów :)

szyszek12

całkiem możliwe,ale jestem i tak ciekaw co to za aktorka bo naprawdę od tyłu fajnie wyglądała,brzmię jak szowinista no ale jestem facetem i ci na to poradzę ...dziewczyny też przecież patrzą na wygląd

ocenił(a) film na 5
janosik_filmaniak

Możliwe by było, że seks ten film wzbogacił. Jak dla mnie to film dla nastolatków i dlatego 5-6/10

szach3

Wiesz to jest film gatunku typu Zmierzch,a jak by był by w nim sex to ja bym był za, było w tym filmie parę ładnych aktorek

janosik_filmaniak

wg. mnie to Barbara Jasinski

woyoo

wiesz chyba masz racje,wychodziło by na to że ma Polskie korzenie

woyoo

masz racje to jest Basia Jasinski,szukałem na jej temat informacji w internecie ale nic konkretnego nie ma w sumie na dobrą sprawę nic na jej temat nie ma jak byś coś znalazł to wyśli linka jestem ciekaw czym ona się aktualnie zajmuje bo mało gra bym był wdzięczny pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones