PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537275}

Pamięć absolutna

Total Recall
6,4 94 271
ocen
6,4 10 1 94271
5,1 13
ocen krytyków
Pamięć absolutna
powrót do forum filmu Pamięć absolutna

Mroczny azjatycki styl bardziej pasuje do remaku Blade Runnera niż do Total Recall. Efekty nawet
są dobre, ale fabuła spłaszczona okrutnie, bez wielu dobrych momentów, rzeczy np. (Nie ma
podróży na Marsa, Kuato, czy zabawnych wątków jak np. śmierć Lori Quaid tutaj irytowało mnie że
tak długo żyła).

Pierwsza ucieczka Douglasa mają go już na widelcu, namierzają ten hand-tel a Quaid spokojnie
rozmawia na środku ulicy z gościem który miał się z nim skontaktować i ucieka, porównując do
oryginału jest to dosyć blade, brakuje wyrazistych charakterów i gry aktorskiej, rozluźnienia, tutaj
nawet nie pomaga ładna kreacja Beckinsale.

Verhoeven miał wizje co do tego filmu, Wiseman czerpie i z Cube'a, Gwiezdnych Wojen, Blade
Runnera, Matrixa miał nawet na to kasę lecz jednak w mojej ocenie nie wyszło tak płynnie jak u
Holendra który wraz z autorem wielu świetnych soundtracków Jerrym Goldsmithem zrobili
porządne kino z dobrą muzyką jak na tamte lata które trzyma się do dzisiaj, ten remake to nie
wiadomo co i był według mnie słabo zjadliwy pod wieloma względami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones