PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537275}

Pamięć absolutna

Total Recall
6,4 94 270
ocen
6,4 10 1 94270
5,1 13
ocen krytyków
Pamięć absolutna
powrót do forum filmu Pamięć absolutna

Chodzi mi o głównego bohatera.
Nie zrozumiałem mowy Cohaagen jak go złapał.
Czy on był dobry, potem zły a dalej to co w filmie czy jak?
2 razy mieszano mu w pamieci czy tylko raz?
On sam doprowadził Cohaagena do Matthiasa czy ktos majstrował przy wspomnieniach.


Po obejrzeniu filmu myślałem, że ogólnie wiem o co chodzi, tzn. wszystko sie działo tak jak w filmie bez niedopowiedzeń.
Czyli poszedł do RECALL, tam zobaczono, że był agentem i się wszystko zaczeło.
Na koniec udaje się mu zapobiec inwazji a potem zabija swoją niby żonę.
Tzn. wszystko było realne poza wspomnieniami, że m.in. jest pracownikiem fabryki i ma żonę.

Nadal tak uważam, choć czytając opinie o filmie można się wahać.

ocenił(a) film na 7
konrad_lach

1. Najpierw byl szpiegiem Cohaagena dla Federacji Brytanii (czy jak to panstwo sie tam nazywalo) ktory mial przeniknac w szeregi tych pseudoterrorystow z Australii, co mu sie zreszta udalo aby odnalezc Mathiasa, ale poznal pania Jessice Biel, w ktorej sie zakochal i ktora mu wytlumaczyla, ze to nie sa terrorysci tylko cohaagen to wszystko zaplanowal. Dzialajac dla ruchu oporu zostal zlapany przez Federacje Brytanii i wgrano mu falszywe wspomnienia. Pozniej tak jak w filmie.
2. Raz.
3. On, ale nie umyslnie. Myslal, ze ma w glowie kod, ktory moze zniszczyc wszystkie roboty, lecz okazalo sie, ze kod nie istnieje, za to jest to jakies wspomnienie lokalizujace, przez co go znalezli. Jedyne co tu nie gra, to jak tak szybko sie tam zjawili.

HuggyBear

Dzięki za odpowiedz :)

ocenił(a) film na 6
konrad_lach

Wystarczy obejrzeć wersję 1990, a wszystko jest jasne i logiczne, tutaj wszystko pozagmatwali, a fabuła jest ciężko strawna.

mates_z

Chyba trzeba tak zrobić.
Poza tym wcześniejsza wersja ma lepszą ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones