PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 376 640
ocen
8,0 10 1 376640
6,2 24
oceny krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

ja najbardziej lubię przedstawioną w filmie młodość bohaterów, najbardziej podoba mi się scena gdy Allie i Noah są nad morzem i ona się wtedy pyta czy mogłaby być ptakiem...

ocenił(a) film na 10
gwiazdka123_2

Cala ich mlodosc to swietne kawalki :)
Ale i moment gdy ona przypomina sobie kim jest, baardzo mi sie podobal :)

slodka_1414

A mnie najbardziej podoba się moment, kiedy Noah mówi: "Dla mnie to się nie skończyło! To wciąż trwa!!!". To jest najpiękniejsza scena w filmie - taka kulminacja... :)

ocenił(a) film na 10
yoasia19_90

Zgadza się ten moment po prostu rozbraja:)))..i w ogóle scena w deszczu i dalszy ciąg w domu...piekne!
W ogóle podoba mi się jak ona przyjeżdza go odwiedzic po tylu latach do jego domu...obydwoje tacy zakłopotani:]]]...rewelacja!
gdy sie kłócą i Noah wyznaje,że jej miłość,a ona nie wie co ma zrobić...co ma wybrać.
Scena w starym domu..gdy opowiadają sobie jak ma wyglądać ten dom po remoncie,gdy będą razem mieszkać...:]..ona gra piękną melodię Chopina...

a co do tych ptaków...to na końcu jest nawiązanie...po ich śmierci pokazane są ptaki lecące nad jeziorem...to z pewnością oni:)

Jak by nie patrzeć cały ten film jest stworzony z samych pięknych fragmentów...!!!

ocenił(a) film na 9
tara_05

Fakt ta scena w starym domu genialna, apropos wie ktoś jak się nazywa ten utwór, który Allie gra w starym domu na fortepianie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones