PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635084}

Panaceum

Side Effects
7,0 90 744
oceny
7,0 10 1 90744
6,1 21
ocen krytyków
Panaceum
powrót do forum filmu Panaceum

bardzo lubię dobrze przemyślane filmy, dlatego pod tym względem Panaceum bardzo mi się
spodobało. Fajna akcja, dobra obsada...no może główna bohaterka mogłaby być inna. No i to
zakończenie - rewelacja:)
Moja ocena: 7/10

glam_girl

Może ten film Cię zainteresuje : http://www.filmweb.pl/Gra

ocenił(a) film na 10
glam_girl

A mi z 'Panaceum' kojarzy się nieco najnowszy film Finchera 'Gone Girl' :)

ocenił(a) film na 6
delicatepl

Fakt, dobra intryga, ale mega chora, film odbieram negatywnie, bo nie ma w nim żadnych pozytywnych treści. Nie polecam zwłaszcza osobom w depresji czy z innymi problemami psychicznymi, oglądanie tego typu filmów może w nich jedynie pogłębić te stany.
A filmu "Gra" nie polecam z tych samych ww. powodów, choć porównując oba filmy to lepsze "Panaceum" - tu chociaż jest dobra intryga i za to daję 6.

użytkownik usunięty
Carin

Jak widać, nie znasz życia dziewczyno. Nie udzielaj się w tematach, o których nie masz zielonego pojęcia.

ocenił(a) film na 8

Dlaczego ją hejtujesz? Ona właśnie tak odebrała te filmy i nie poleca ich z osobistych powodów. Ma takie prawo jak każdy z nas ;) Jeśli komuś się nie podoba to co Tobie, nie oznacza, że jest gorszy.

użytkownik usunięty
keira

Masz rację słonko :*

ocenił(a) film na 9
keira

Dziś wystarczy komuś zwrócić uwagę, ze się krzywo zapiął albo guzik mu się oderwał i "hejt jak grom". Niedługo sie w piwnicach pozamykata zeby "hejtu" unikać. Niestety w piwnicach są szczury i inne stworzonka. - one wam pokażą prawdziwy hejt.

glam_girl

"Przebudzenie"

ocenił(a) film na 8
glam_girl

Mogę Ci polecić "Fracture" - wszystko jest tam idealnie przemyślane, bardzo dobra intryga.

ocenił(a) film na 10
glam_girl

"Wyspa Tajemnic" - może nie tyle co intryga, ale za to zagadkowy do samego końca.

ocenił(a) film na 7
glam_girl

Paranoia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones