PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635084}

Panaceum

Side Effects
7,0 90 737
ocen
7,0 10 1 90737
6,1 21
ocen krytyków
Panaceum
powrót do forum filmu Panaceum

niby ładna realizacja ale film o którym zapomnisz po chwili

Jazdor_Nicram

Dobra realizacja, dobra gra aktorska i zawiła intryga, to jest film do którego na pewno jeszcze kiedyś wrócę. Ode mnie 8/10

tequila_s

Zgadzam sie. Wczoraj trafilam na niego przypadkiem i obejrzalam bo kiedys gdxies juz tytul obil mi sie o uszy i byl polecany w innym watku na Filmweb. Dzisiaj caly dzien o nim mysle. Nie zaliczylabym go do obejrzec i zapomniec. Na szczescie nagralam go sobie wiec na pewno fo niego wroce. Uwielbiam filmy, ktore w trakcie i w szczegolnosci na koncu potrafia zaskoczyc i udowodnic, ze niby wiesz o co chodzi, jak sie skonczy, a tu niespodzianka.

Jazdor_Nicram

Według mnie całkowicie odwrotnie - realizacja taka sobie, mogła być lepsza, ale człowiek w kółko do niego wraca. Ciągle.

lenag

dokładnie ;)

ocenił(a) film na 10
lenag

Jo. Bo szukam kiedy pierwszy raz mogłem przewidzieć koniec :) Oglądam często i granice przesówam raz wcześniej raz później :D

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 8
Jazdor_Nicram

Dziś oglądałem po raz drugi i tak samo mnie wciągnął jak z pierwszym razem tuż po premierze DVD.

ocenił(a) film na 10
Jazdor_Nicram

Tu się mylisz. Kupili dobrych aktorów, jedną znana twarz i poszło w świat. Film jest niesamowity. Za każdym razem czuję, że odkrywam coś nowego w fabule, jak go oglądam.

ocenił(a) film na 6
wan85

Tak szczerze, co tu niesamowitego? Jestem świeżo po seansie, mniej więcej po pół godzinie stwierdziłam, że wow, może być fajnie. Niestety już niedługo było wiadomo, o co mniej więcej chodzi, film znudził. Dałam 6, uważam, że sporo.

ocenił(a) film na 5
invasion

Racja, ale dodam od siebie, film super się rozkręcał, przez jakieś 20/30 minut myślałam, że mam do czynienia z zupełnie innym gatunkiem, bardziej dramatem itp i tu nagle zwrot akcji (świetny!!!)... no i do tego momentu film zrobił na mnie duże wrażenie! ale potem.... hmm jak "pięknie" wszytko się wyjaśniło jak "pięknie" i zbyt szybko pan psychiatra sobie z paniami poradził :/ film dużo by zyskał gdyby nie skończył się tak oczywiście i cudownie. Po prostu druga połowa filmu do mnie nie przemówiła :(

ocenił(a) film na 6
adrastea

Ja już nawet nie pamiętam tego filmu! No i racja, szczególnie teraz dużo bardziej doceniam realne kreacje/historie w takich tematach.

ocenił(a) film na 9
Jazdor_Nicram

U mnie wręcz odwrotnie, chwilami mi czegoś brakowało, ale sam film pozostał mi w pamięci. Tyle, że ja interesuję się psychologią i wszelkimi dziedzinami pokrewnymi, więc ten film skłonił mnie do głębszych refleksji. Do dzisiejszego dnia, a minęło wiele miesięcy jak go obejrzałam po raz pierwszy, lubię wracać myślami do niego i do tej niezwykle ciekawej historii.

Ponadto wspaniała gra aktorska, tutaj właściwie każdy zagrał fenomenalnie. Dla mnie średnie 9/10 (wahałam się jeszcze nad ósemką).

Jazdor_Nicram


'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones