PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34213}
7,5 1 217
ocen
7,5 10 1 1217
Papa się żeni
powrót do forum filmu Papa się żeni

Stare filmy są cool

użytkownik usunięty

Uwielbiam oglądać filmy przedwojenne! "Papa się żeni" - to przezabawna komedia pełna perypetii, ale jak to bywa, wszystko dobrze się kończy :) Szkoda, że teraz nie kręci się takich filmów, w których brak przemocy i seksu!!!

użytkownik usunięty

Tak...szkoda....
Szkoda też, że tak mało ludzi ogląda te filmy!
Przecież one są poprostu wspaniałe!!! :) :)
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty

Tak...szkoda....
Szkoda też, że tak mało ludzi ogląda te filmy!
Przecież one są poprostu wspaniałe!!! :) :)
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty

Tak...szkoda....
Szkoda też, że tak mało ludzi ogląda te filmy!
Przecież one są poprostu wspaniałe!!! :) :)
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10

Przednia komedia.
Dużo śmiechu.
Dobra gra aktorska.
Niezłe piosenki.
Film warty obejrzenia!

Diallo

Ten film wprowadził Jadwigę Andrzejewską w grono moich ulubionych aktorów

Diallo

Akurat tu w sumie jedyną naprawdę zabawną rzeczą był ten durny baron, któremu nawet nie chciało się sprawdzić, czy rozmawia z właściwą osobą (a właściwie jej córką), i któremu nic, co ona mówiła, nie wydawało się podejrzane. Poza tym, za lepsze filmy uważam "Jadzię", "Sportowca mimo woli" i "Zapomnianą melodię", nie wspominając o filmach powojennych.

"Papa się żeni" to całkiem niezły film, jednak czegoś w nim brakuje. Moim zdaniem zasługuje na 6,5/10.

ocenił(a) film na 10

Również uwielbiam stare filmy, humor w nich jest wciąż aktualny, aktorzy wyglądają i grają cudownie, uwielbiam ich aktorski akcent, sceny tańca nie są montowane z czterdziestu tysięcy fragmentów, w których coś się nie klei. Trochę szkoda, że tasma nie zachowała się w całości ;)

I te wesołe piosenki które towarzyszą człowiekowi przez cały dzień albo i kilka...

777temida

Też lubię stare kino. Na łopatki powalają mnie dialogi, które nie tylko są aktualne ale i mają swój urok.
Dobrze się to ogląda, a człowiek czuje się, jakby trafił do innych, trochę lepszych czasów (chociaż te czasy wcale nie były takie łatwe i przyjemne):)

ocenił(a) film na 8
patty_19

Dialogi mają świetne:) Można by tu dużo cytować:) "Mistrz coraz lepiej pije, ale coraz gorzej śpiewa":):p

ocenił(a) film na 10
kinga709

Ja po prostu kocham filmy W Starym Kinie. Ten jest jednym z lepszych, choć najbardziej podbiła moje serce Jadzia Andrzejewska w roli nieco nieporadnej okularnicy wiecznie powtarzającej "Jakie to wszystko dziwne" oraz genialny tekst "U nas w Radomsku"... po czym następuje jakieś wychwalanie tegoż miasta :) Andrzejewska tu rządzi. No i jeszcze doskonały jak zawsze Antoni Fertner, który przez pomyłkę wziął Jadzię za córkę swej miłości i chciał być jej ojcem. Rozmowy Fertnera i Andrzejewskiej w tym filmie to perełka całej fabuły :)

ocenił(a) film na 8
kronikarz56

Stare filmy są świetne, niezapomniane, mają swój urok i......co ja tam będę mówić, wiesz przecież:)

ocenił(a) film na 10
kinga709

Owszem, doskonale to wiem, gdyż jestem wielkim miłośnikiem starych, dobrych filmów. Mają one dla mnie, pomimo upływu wielu lat, wciąż wielki urok :)

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się, film jest świetny, wesoły, zabawny, długo by wymieniać

użytkownik usunięty

klawe są te stare filmy i teraz brakuje takich typowo rozrywkowych polskich musicali z przymrużeniem oka jakie prezentowali przedwojenni polscy twórcy i udowodnili, że polacy jak chcą to mają poczucie humoru

ocenił(a) film na 10

Właśnie. Dzisiaj już niestety takich filmów nie ma. Poważnie, w dawnych filmach naprawdę humor był niesamowicie wysublimowany oraz mający klasę. Ech, nie ma co gadać. Stare Kino jest piękne, po prostu kocham je. Wielka szkoda, że polska telewizja tak mało ostatnio te filmy puszcza, a jeśli już, to zwykle te same tytuły.

kronikarz56

Ostatnio na kanałach Kino Polska i TVP Historia puszczają całkiem sporo przedwojennych filmów.

ocenił(a) film na 10
Trojden

To prawda, choć muszę przyznać, że TVP HISTORIA ma jakoś ograniczony asortyment tych filmów W Starym Kinie, które puszczają. Z kolei KINA POLSKA nie jest dostępne dla każdego, a szkoda, bo takie hity tam potrafią puszczać, że hej :)

kronikarz56

Chodzi o to, że Kino Polska jest oferowane w małej liczbie pakietów programowych?

ocenił(a) film na 10
Trojden

No dokładnie o tym mówię. Niestety w bardzo małej liczbie. Niekiedy trzeba sobie kupić Cyfrę albo Dekoder Polsatu albo coś innego, żeby mieć ten kanał. Po prostu nie należy on do kanałów naziemnych, a szkoda... Bo takie piękne filmy w nim lecą. Nic tylko siedzieć i nagrywać co lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones