PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719148}

Papierowe miasta

Paper Towns
6,1 65 158
ocen
6,1 10 1 65158
5,1 8
ocen krytyków
Papierowe miasta
powrót do forum filmu Papierowe miasta

Tyle czekania na rozczarowanie na całej linii :/ Film nierealny i nudny. Grupa 18latków wsiada do samochodu rodziców jednego z nich i jedzie 2tys. km w jedną stronę bez żadnego przygotowania, większej gotówki na paliwo, jedzenie itp. Ja zrobiłam ze znajomymi 4tys. km w wakacje busem i planowaliśmy to miesiąc, a oni bez zgody rodziców jadą sobie z kierowcą ze średniawym doświadczeniem i wszyscy są szczęśliwi, nikt nie ma później problemów w domu i idą zadowoleni na bal... Może faktycznie tak jest w USA, ale jakoś nie widzę rodziców, którzy tak olali by sprawę. Fabuła nudna, rozkminy Margo jak z jakiegoś filmu psychologicznego. Dziewczyna potrzebuje terapeuty, a nie chłopaka :P
Może książka lepiej to wszystko obrazuje, niestety nie miałam okazji jej przeczytać. Albo po prostu wyrosłam z bajeczek o miłości nastolatków aż po grób mimo że "zakochani" różnią się od siebie jak foka od pająka. Czy ktoś chociaż przez chwilę nabrał się, że Margo zostanie przykładną żoną onkologa, albo Q będzie szalał na koncertach, oleje studia i zostanie hipisem? :D

ocenił(a) film na 7
kitusia

Pytanie: 4tys. w wakacje busem - jak długo i gdzie? W jednym kraju w trzy dni? Paliwo w stanach jest tanie i nie widzę niczego dziwnego w tym, że piątka osiemnastolatków ma na karcie wystarczającą ilość kasy. Je się po drodze w barach. Q miał zgodę matki, a w ogóle to mieli po 18 lat, w stanach to wystarczająco dużo aby robić co się chce, zwłaszcza tuż przed komersem, kiedy w szkole i tak nic się już nie dzieje.
W Stanach Zjednoczonych odległość jest zupełnie inaczej pojmowana niż w Polsce. Tam 300 km to niedaleko, 500 to kawałek, 2000 to całkiem sporo. U nas 300 to daleko, 2000 - poza skalą.

ocenił(a) film na 7
kitusia

kitusia
to że ty się tak nie bawisz to nie znaczy że wszyscy tak mają :-) uwierz mi reszta świata nastolatków się bawi :-)

jak ja miałem 18 lat to wracając z imprezy w krakowie o 3:00 wbić do intercity do gdańska i spędzić weekend na plaży i wrócić po 2 dniach to nie było coś nadzwyczaj ciężkiego do zrealizowania. Do mamy smsy się pisało że spontaniczny wypad i będe po weekendzie i luz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones