PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652252}

Paranoja

Paranoia
6,1 29 721
ocen
6,1 10 1 29721
4,0 6
ocen krytyków
Paranoja
powrót do forum filmu Paranoja

Film ogląda się jak zlepek dość przypadkowych pomysłów na fabułę. Główny bohater jest lekko nijaki, partnerująca mu główna rola kobieca jest miła dla oka. Ale żeby Ford i Oldman tak kiepsko się spisali? Zaskoczenie. Dałem 3 ponieważ dobry potencjał i aktorzy zostali bezlitośnie zmarnowani. Szkoda filmu i czasu, aby go oglądać.

ocenił(a) film na 7
Falkhor

No cóż, Dreyfuss też nie jest taki ostatni. Zdobywca Oskara i jeszcze paru innych...

ocenił(a) film na 3
Malkontent46

Skoro Dreyfuss nie jest taki bardzo ostatni, to jak w porównaniu do niego Oldman czy Ford nie są zbyt pierwsi? ;)

ocenił(a) film na 8
Falkhor

Czy zawsze głowny bohater musi byc ekspresywny? Niemcy np. nie są tacy wylewni jak Polacy...

ocenił(a) film na 3
Madredeus

Nie musi taki być - ekspresywny. Może być nawet emocjonalnie upośledzony. Wtedy jakaś inna 'siła' w filmie musi z nim coś zrobić (narracyjnie?). A w "Paranoi" nie doszukałem się nawet prostego pomysłu na film akcji-konspiracji.

ocenił(a) film na 8
Falkhor

Nie rozumiem. Czy jak bohater nie jest wylewny i ekspresywny to musi byc uposledzony albo opozniony?

ocenił(a) film na 3
Madredeus

Napisałem, że taki może być. A nie może?

ocenił(a) film na 8
Falkhor

no moze ale chyba nie w tym filmie. Może i opieram się na moim wlasnym doswiadczeniu, ale moj zanajomy jest trochę podobny do gownego bohatera i rowniez pracuje w tego typu firmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones