PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652252}

Paranoja

Paranoia
6,1 29 726
ocen
6,1 10 1 29726
4,0 6
ocen krytyków
Paranoja
powrót do forum filmu Paranoja

ocena

ocenił(a) film na 4

Co jak co ale na filmach to ja sie znam i ten był naprawdę niezły. mim zdaniem zasługuje na 7 albo
nawet z hakiem więc czemu taka krytyka?

ocenił(a) film na 3
mario998

Ponieważ film może i przyjemnie się ogląda(chociaż będąc w kinie na sali kinowej słyszałam/widziałam mnóstwo negatywnych komentarzy wśród współoglądających), ale po przemyśleniu koniec końców jest mdławy, bohaterowie są płascy, scenariusz pisany chyba przez laika, a gra aktorska, przynajmniej u mnie, nie wywołała żadnych głębokich uczuć - mam na myśli głównie "miłość" Adama i Emmy, relację z przyjacielem oraz jego wielką bolączkę jak całe życie mu się spieprzyło. I Oldman tutaj w niczym nie pomoże, bo Liam spaprał cały obraz filmu. Stanowczo powinien zostać w mdławych filmikach dla nastolatek :/

ocenił(a) film na 4
cava22

Przyznam że rzeczywiście fabuiła nie ma żadnego rozbudowania i jest plaska dokladnie jak bohaterowie. ale w całości film jest dość przyjemny. NIe wiem .. może tak mówie dlatego że uwielbiam garego oldmana.

ocenił(a) film na 3
mario998

Też go lubię, ale stanowczo jestem za hejtowaniem tego filmu, bo minusów widzę więcej niż plusów. Ale jak to zwykle bywa: co kto lubi ;)

ocenił(a) film na 5
cava22

Co jak co, ale na filmach to Ty się jednak nie znasz:) i nie hejtuje tutaj... każdy kto obejrzy Paranoje, zdecydowanie to potwierdzi. Film zasługuje na naciągane 5 i to tylko przez sentyment do występującej tu starej gwardii. Scenariusz prosty jak budowa cepa, naiwny i niesamowicie przewidywalny, zdjęcia grzeczne i poprawne, bez specjalnego pomysłu i gdyby nie Gary z Harrisonem (i tak na marginesie... delikatnie mówiąc, nie są to ich życiowe role:)), ciężko byłoby mówić nawet o czwórce.

ocenił(a) film na 8
cava22

Nie jestem nastolatką, a zwlaszcza w nastoletnim wieku, a film mnie poruszyl (to znaczy obylo sie bez lez).
Nie rozumiem powszechnej krytyki, że niby bohaterzy byli płytcy i plastikowi. To, że byli zajęci bardziej pracą i osiągnięciami technologicznym niż przeżywaniem jakichs blahostek i nie byli wylewni to niez znaczy, ze sztuczni i nieprawedziwi...

ocenił(a) film na 4
mario998

Przeczytaj książkę, to będziesz wiedział :)
http://www.empik.com/paranoja-finder-joseph,48566,ksiazka-p

ocenił(a) film na 4
Luu49

Obczajcie moje kąto na filmwebie to zobaczycie że na filmach to ja sie znam. Nie mówie ze jest dobry. Nie mówie też że jest słaby. Przecietny.

ocenił(a) film na 3
mario998

Jak wpłacisz mi kasę na moje kąto w banku, to może obczaję.

ocenił(a) film na 4
mario998

Nie mówię, że się nie znasz na filmach. Mówię, że jeżeli się wcześniej przeczytało książkę (którą mogę polecić), to film przy niej wysiada, po prostu.
PS Pisze się koNto

ocenił(a) film na 3
mario998

No właśnie aż miałem zakładać temat, bo ocena 6.2 tyle tygodni po premierze to jakiś skandal, kto to zawyża?

ocenił(a) film na 4
nikike

Przeczytaj sb recenzje. ludzie mówią ze jest kiepski ale oglada sie przyjemnie.więc nie przesadzaj juz.

ocenił(a) film na 3
mario998

Aha, przyjemnie się ogląda, więc mu się należy siódemka?

mario998

Mówisz że się znasz na filmach a "Incepcji" dałeś 10 punktów tyle samo co chociażby "Ojcu Chrzestnemu". Nie dostrzegasz różnicy między scenariuszem, grą aktorów itp? O co kaman?

ocenił(a) film na 4
sepiroth2

Na filmwebie nie ma czegoś takiego jak 10 n'p za scenariusz albo 10 za fabułe. po prostu dałem im 10 choć uwazam że ojciec chrzestny jest jednym z najlepszych filmów wszech czasów a incepcja niekoniecznie.

ocenił(a) film na 10
mario998

zgadzam się, film zasługuje na mocne 10/10 !

ocenił(a) film na 4
ewelina_m

noo!! no może bez przesady xd ale . moim zdaniem na 7 albo 6,7 zasługuje ;D

ocenił(a) film na 4
mario998

Ogładnąłem go jeszcze raz no i nie jest to szczyt marzeń, ale naprawdę ogląda sie go przyjemnie, fabuła wciąga i miło popatrzeć na garego :) 7/10 :) i wiem że sie pisze konto ale chyba pisalem to wtedy na szybko :)

mario998

takie nagromadzenie bzdur i kretynizmu, że nawet Oldman z Harrisonem nie mogli pomóc temu gniotowi.

coś tak dennego może przypaść do gustu tylko przygłupom, które łykają wszystko - włącznie ze Zmierzchem albo Power Rangers.
delektujcie się zatem dzieciaki gównem.
na zdrowie.

ocenił(a) film na 4
suszyMie

NIe uważam że jestem przygłupem a film byl całkiem niezły, akurat taki bez oczekiwań. Po prostu żeby sobie pooglądać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones