PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670062}

Paranormal Activity: Inny wymiar

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
5,0 18 091
ocen
5,0 10 1 18091
4,0 3
oceny krytyków
Paranormal Activity: Inny wymiar
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Inny wymiar

Pierwsze części to w ogóle skoki w czasie. Najpierw jedynka serwuje nam losy Katie i jej chłopaka, a wydarzenia te dzieją się dwa miesiące później od wydarzeń z dwójki, a końcówka dwójki to koniec jedynki, czyli późniejsze losy po śmierci chłopaka Katie, która zabiła rodzinę swojej siostry już po opętaniu, w sumie to oni demona przenieśli z Kristi na Katie. Dostajemy trzecią część, gdzie poznajemy, jak obie kobiety z dwóch poprzednich części, były dziewczynkami, i jak zdobyły kontakt z siłami ciemności. Twórcy serwują nam czwartą część 6 lat po wydarzeniach z drugiej, tutaj dowiadujemy się, że cała fabuła skupiona jest w okół Huntera chłopaka, który urodził się akurat szóstego miesiąca, szóstego dnia i szóstego roku, tutaj w końcu mamy pewność, że za demonicznymi sprawkami stoi sekta czarownic, która chce chłopaka nowo wprowadzonej rodziny, bo potrzebują krwi, by móc dokończyć dzieła. Kolejna część to ogólnie strata czasu, ale również daje kilka podpowiedzi, co może wydarzyć się w kolejnej części, krótko mówiąc, nowa rodzina, dziwna śmierć, odkrycie sekty, nagranie wszystkiego i śmierć na końcu. W końcu przyszedł czas na wszystkie wyjaśnienia. czas na inny wymiar i nową rodzinę, która zostaje podstępem sprowadzona, przez głównego wodza sekty czarownic, gościa z kickiem, którego mogliśmy zauważyć w innych częściach, a także nagraniach. Wszyscy domownicy się cieszą z nowego domu, jednak pozory niepewności zachowuje głowa rodziny i tak oto szybko odkrywa co się dzieje, sprawdzając nagrania dowiaduje się o sekcie, a także o dziewczynkach kristi i katie. Domownicy postanawiają walczyć z demonem, co im się udaje do pewnego czasu. Wszyscy giną, a ja dalej tkwię w przekonaniu, że wiedząc kim była każda postać, co robiła itp itd, nie wiem tak naprawdę nic.

szostego roku? stary dosc

użytkownik usunięty
meanraax

Stara wypowiedź, ogólnie chciałem ten błąd poprawić, ale z racji tego, że po prostu to olałem, dodam, że chodziło mi o wiek chłopca, że w wieku sześciu lat, zaczęły się dziać wszystkie te rzeczy związane z demonami, ale jak ktoś oglądał tą mierną serię, to zrozumie o co mi chodzi, ale prostując wszystko, to owszem wdarł się błąd, gdzie nie dopisałem jednej, może dwóch linijek, gdzie wyjaśniłbym, że chodzi o aktualny wiek chłopca z filmu.
Pozdro :P

tak to jest ze skrotami myslowymi :)

użytkownik usunięty
meanraax

Dokładnie tak działają te skróty XD
Dzięki za zwrócenie uwagi, bo w sumie teraz nie muszę już poprawiać tego postu, bo jest dopisany komentarz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones