PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670062}

Paranormal Activity: Inny wymiar

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
5,0 18 075
ocen
5,0 10 1 18075
Paranormal Activity: Inny wymiar
powrót do forum filmu Paranormal Activity: Inny wymiar

gniot. Ile można robić części? Dla mnie to się skończyło na drugiej części bo od 3 to już komedia

Hesq

Ja obejrzałem tylko pierwszą część i była najgorszym "filmem", za który zapłaciłem. Takie rzeczy można na yt oglądać - myślę, że przy dobrym zagłębieniu się w temat nawet w lepszym wydaniu i z lepszą "fabułą".
Ps. Odważyłbym się nawet na stwierdzenie, że: ilość odbiorców pierwszej części, którzy obejrzeli drugą, jest wyznacznikiem kretynizmu populacji.

ocenił(a) film na 5
Hesq

Rozumiem że nie wszystkim się podoba ale jak dla mnie film jest fajny. Ale może dlatego jest moja opinia bo mam sentyment trochę to tych części bo każdą część oglądałem z kuzynkami i kiedyś pamiętam jak oglądaliśmy je wszyscy razem pod kołdrą,każdy zakrywał oczy i się bał ;) Dobre czasy c:

BocuNoPico

Pierwsza część przyznam, że była nawet fajna bo to było coś fajnego, dwójka też nawet niezła ale od trójki tak jakby coś się zmieniło..

ocenił(a) film na 5
Hesq

Jedynka i dwójka dały tej całej serii sławę. Mogliby teraz dłużej pomyśleć nad następną produkcją a nie co roku wypuszczać nową, a nie że rok chyba i nowa część. Ogólnie fajny pomysł na serie, ale wykonanie nie jest genialne

użytkownik usunięty
Hesq

"Ile można robić części?" - nieskończoność, puki się ma z tego grube pieniądze, to Cie tak dziwi?

Wszyscy czekają na tą część tacy u mnie wspaniale kiedy będzie itp ale jak piszecie tutaj co roku jest to samo jak pisaliscie 1 i 2 ok fajne a dalej hahaha XD ale ok zobaczymy w Paranormal activity jak zawsze jest to samo zgaszone światło jak i w innych wkoncu lubię horrory tego typu ale napisze sinister i sierota te filmy są mraśne :D

użytkownik usunięty
KingFilip

Na szczęście zrozumiałam o co chodzi w tej wypowiedzi, ale następnym razem pisz bardziej składnie.

Ok rozumiem :) Więc teraz czekam na premiery horrorów :)

ocenił(a) film na 1

A fani horroru cierpią, bo do mainstreamu trafia taki syf zamiast czegoś co rzeczywiście można filmem nazwać...

użytkownik usunięty
Dealric

To chyba dla Ciebie żadna nowość, że do mainstreamu głównie trafiają horrory słabe lub średnie, a taki Naznaczony lub Sinister trafia się raz na jakiś czas.

ocenił(a) film na 1

Tak, ale źle się z tym czuję jeśli czasem nie ponarzekam na taką sytuację ;)
W szczególności jak potem czyta się tych wszystkich "koneserów" i "znawców" gatunku...

Hesq

A mi się jedynie własnie podobała część trzecia i Naznaczeni, na pozostałych częściach prawie usnąłem z nudów a już jedynka to był szczyt wszystkiego, tylko ostatnie niecałe 15 minut cokolwiek się działo.

Hesq

Cała seria jest słaba. Obejrzałem 3 części, we wszystkich przewijałem co najmniej 3 razy, a horroru to było w nich tyle co trzęsąca się kamera i ktoś sobie wariuje -.-

ocenił(a) film na 9
Hesq

To może po prostu nie oglądaj? Mi osobiście podobają się wszystkie części i czekam na następne. Jak się komuś to nie podoba to po co oglądać i rzucać mięsem?

Hesq

Nie rozumiem, w dwójce nic się nie działo moim zdaniem to była najgorsza część. A właśnie 3 uważam że jest najlepsza ze wszystkich. Bardzo lubię ten film, jest jednym z moich najulubieńszych horrów i mam nadzieję że ta część będzie strzałem w dziesiątkę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones