PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475848}
6,2 127 520
ocen
6,2 10 1 127520
5,8 17
ocen krytyków
Paranormal Activity
powrót do forum filmu Paranormal Activity

1/10

użytkownik usunięty

Ten film to totalne dno ! wgl nie był straszny i Micah latał z tą kamerą po domu cały czas. Nie
wiadomo o co chodzi. Bardzo mnie zawiódł ten film, oglądnęłam ponieważ wszyscy trąbili "to
bardzo straszny horror" a ja oglądam i okazuje się że to jakieś g*wno -.- Jakim cudem Saga
Zmierzch dostała złotą malinę ?! to ten film powinien dostać !

Saga Zmierzch jest równie denna co Paranormal Activity

użytkownik usunięty
dlaczegojaa

Zmierzch jest super (przynajmniej ja tak uważam) więc nie można tego porównać do tego czegoś..

ocenił(a) film na 2

Można, można. Zgodzę się, że pierwsza cześć zmierzchu jest lepsza, ale to nie znaczy, że dobra.

dlaczegojaa

Nie przepadam za Zmierzchem, ale już on jest lepszym filmem od Paranormal Activity!

ocenił(a) film na 1

True. Gdyby nie płynne wspomagacze humoru, które zażywałem, to nie dałbym rady. Zero napięcia, zero 'horroru', generalnie nie jestem w stanie powiedzieć nic pozytywnego na temat tego czegoś.

użytkownik usunięty
trash_pl

Zgadzam się z tobą ;]

ocenił(a) film na 8

Każdy ma inny poziom strachu czy ogólnie czegoś innego sie boi. Mnie ogólnie horrory nie są straszne, zawsze sie na nich śmieje ale ten film dla mnie był straszny - naprawde. Żona nawet kazał mi go przełączyć tak sie bała.

użytkownik usunięty
julo_2

U mnie wgl nie było napięcia..

ocenił(a) film na 1

To jak oglądałeś filma bez prądu ? ;)

użytkownik usunięty
trash_pl

Ech.. Serio ? ;_;

ocenił(a) film na 1
trash_pl

Może miała na myśli to przedmiesiączkowe. :)

ocenił(a) film na 2

Zgadzam się, potworna nuuuuuuda.

ocenił(a) film na 3
froggerus

Nieziemsko się wynudziłem na tym filmie czekając na coś co sprawi że choć troche ruszy mi się powieka a serce przyśpieszy bicie , już film piła wywołał u mniej jakieś emocje a tutaj nic kompletnie nic .

TheGoldi07

Cudowny horror - jedyne co rusza człowieka to jeb***a basów w kinie - może spowodować wyrwanie z drzemki!

ocenił(a) film na 9

Wiadomo o co chodzi. Tylko debile nie rozumieją tego filmu.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Nie musisz mnie wyzywać z powodu wyrażania mojej opinii.

ocenił(a) film na 2

To troll ;]

ocenił(a) film na 10

Widocznie nie porywa cię takie kino. Tutaj masz mniej akcji niż w niektórych filmach jest w jednej scenie . Liczy się czekanie na coś na początku banalnego aż do rzeczy które dzieją się na końcu filmu.

ocenił(a) film na 2
terron

A co tak niesamowitego stało się na końcu filmu,że warto było na to czekać ? :)

brawo :) pozdro

użytkownik usunięty

still better than twilight

Jak się jest wieśniakiem, który musi oglądać tylko wampiry, i jakiś pedałów latających z siekierami, to się nie ma co dziwić, skąd tu takie wypowiedzi, Poziom waszych opinii jest taka jak cała saga zmierzch BEZNADZIEJA.. Dobrze że ten koleżka co zaczął tą dyskusje został usuniemy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones