PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475848}
6,2 127 452
oceny
6,2 10 1 127452
5,7 16
ocen krytyków
Paranormal Activity
powrót do forum filmu Paranormal Activity

Przez pół filmu latały patelnie,sztućce i gary.I to ma być horrror? 3/10.I to tylko za fajną końcówke...

ocenił(a) film na 8
tess22

chyba ktoś tu pomylił film

Darnok92

Ja mam takie odczucia.Nie mówi że mam racje...

ocenił(a) film na 3
tess22

Ale masz racje. Film jest nudny jak tanie reality-show.Co ciekawego jest w patrzeniu jak dwoje ludzi ze sobą sypia (w dodatku bez żadnych pikantnych scen).Nie wierzę że to powiedziałam :D

Cadavera

Masz racje.Dialogi są nudne,ich życie jest nudne, nawet nie ma scen seksu:( Wiem że producenci próbowali stworzyć film na podstawie ,,Blair Witch Project".Tam nie ma żadnych sprzętów ,które pod wpływem ,,duchów" same zaczynają się poruszać. Ten film jest straszny bo tylko słychać jakieś odgłosy w lesie, płacze, śmiechy, krzyki dzieci.I ta końcówka, brry...
Polecam

ocenił(a) film na 3
tess22

,,Blair Witch project'' ogladałam po raz pierwszy gdy miałam 16 lat to znaczy jakies 8 lat temu. Wtedy choć film mnie nie przerażał to bardzo mi sie spodobał. Fajny pomysł,świetna gra aktorska i realizacja. Wtedy zasługiwał jak dla mnie na ocenę 7/10. 2 miesiące temu obejzałam go znowu po latach no i był nudniejszy niz flaki z olejem (max ocena 6/10) Tak więc może i Paranormal Activity też by mi sie spodobało gdybym zobaczyła je 8 lat temu.
Niestety ponieważ nie oglądam horrorów dla strachu (po prostu nie dzialaja na mnie) to oceniam je ze wzgledu na fabułę: (nudną/ciekawą, spójną/niespójną,) pomysł, charakteryzacje i realizm scen . Jak dla mnie horror to zawsze była taka ,,bajka dla dorosłych'' i tak właśnie na horrory patrzę.Dodam jeszcze tylko że jedyne horrory jakie budza u mnie lekki niepokoj to moja ulubiona Klątwa z 2004 r , Oko (Gin gwai) z 2002r i Shutter z 2004r.

ocenił(a) film na 3
tess22

W sumie Twoje wypowiedzi są dosć ambiwalentne-nie wiem czy zachwalasz czy ganisz film :D
Wracając do latajacych garów takie sceny zawsze mnie bawiły. Ostatnio byłam z moim Lubym w kinie na ,,Obecnosci'' on chował się za pop cornem a ja rżalam jak koń. Kiedy się go spytałam co go przeraża w trzaskających drzwiach i szafach odpowiedział że nie przerażaja go same drzwi tylko to co powoduje ich trzaskanie.Na to ja : Jak to co? Reżyser :D

Cadavera

Nie reżyser tylko Demon zamieszkujący dom.Ja nie jestem w stanie uwierzyć,że ktoś się nie bał podczas oglądania Obecności.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Obecność to świetny klimat dawnych czasów, genialne zdjęcia, ciekawa fabuła i dobra gra aktorska ale trudno się na tym filmie wystraszyć. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do dziwnych dźwięków w nocy i mieszka sam to takie sprawy nie robią na nim/niej wrażenia.

Cadavera

Ja się bałem strasznie na Obecności.A jakbym w domu nagle w nocy jakiś dziwny dźwięk usłyszał to bym z niego wybiegł w samych gaciach i już nigdy nie wszedł z powrotem.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

U mnie w domu juz się zdarzało ze coś samo z siebie się tłukło lub przewracało np w kuchni kiedy wszyscy byli w innym pomieszczeniu. Nie zawsze dziwny dźwiek musi = siły nadprzyrodzone. Czasem coś stoi tak że może samo sie przewrócić albo cos ma jakieś mikropęknięcia i nagle może samo rozlecieć się na kawałki. Nie upatruje w tym zjawisk nadprzyrodzonych :)

Cadavera

No mi się takie rzeczy jeszcze nie zdarzyły.Gdybym usłyszał takie rzeczy o których piszesz to zesrałbym się w gacie ze strachu i uciekł z domu.Ty chyba musisz mieć nerwy ze stali skoro cię takie rzeczy nie straszą.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Cóż wiele osób niezależnie od płci i wieku boi się filmów grozy i sytuacji z wyskakującymi przedmiotami. To bardzo naturalna sprawa.Co zaś do samotłukących sie rzeczy działo się to najcześciej jak kilka osób było w domu w tym samym pomieszczeniu a rzecz 'zostala uszkodzona' w zupełnie innym. Nie było więc czego się bać skoro biło kilku ludzi. Przyznam ze trochę dziwnie jest kiedy sąsiadowi z góry cos się rozsypie albo przewróci na podłogę i jestem sama ale nie boję się tego-to kwestia przyzwyczajenia.Nie powiedziałabym że mam nerwy ze stali bo boję sie/stresuje czymś tak banalnym jak zwykła wizyta u lekarza czego dodam po mnie nie widać ale ciśnienie skacze do 200 i przyspiesza mi tetno co podobno może być niebezpieczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones