PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461432}

Parnassus

The Imaginarium of Doctor Parnassus
6,6 163 593
oceny
6,6 10 1 163593
5,9 26
ocen krytyków
Parnassus
powrót do forum filmu Parnassus

Beznadzieja!

ocenił(a) film na 1

Ten film jest moim zdaniem bez sensu!!

maju90

Zgadzam sie. Dla mnie 1/10. Po 40 min wylaczylem to badziewie !!!!!!!! P;)

Shurtugal_Eragon

Badziewie ? Na pewno go nie zrozumiałeś ,ten film to genialne ''fantasy'' , najlepsze jakie dotychczas powstało .
Film nie jest dla każdego ,ma głębsze przesłanie i drugie dno .

Shurtugal_Eragon

Wypowiedzieć swoje odczucia będziesz miał prawo jak obejrzysz całość :) 40 minut ? Pfff...

DonaldTusk_1957

Nie trzeba ogladac badziewia do konca, zeby wyrazic swoja opinie o nim. I tak dalem szanse temu gniotowi, bo mialem ochote wy;laczyc po 20 min... Jak mi sie cos ewidentnie nie podoba, to po prostu wylaczam i tyle... A tak na marginesie, to brat ogladal do konca i mi reszte opowiedzial ;) Co kto lubi i tyle...

ocenił(a) film na 7
Shurtugal_Eragon

"brat oglądał do końca i mi resztę opowiedział" - o matko kochana...

blackladyana

Daruj sobie zalosne zlosliwosci ! Mnie sie nie podobal ten film, wiec dalem tyle ile uwazalem. Jak Ci sie bardzo podobal, no to Twoja sprawa, nic mnie to nie obchodzi, bo kazdy ma inny gust i moze co inne lubic. Ja to rozumiem i szanuje. A takie zaczepne wypowiedzi sa godne pozalowania i wszystko w temacie. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
Shurtugal_Eragon

Gdzie tu widzisz złośliwość i zaczepną wypowiedź? Chodziło raczej o to, że nie powinno się oceniać filmów (jakichkolwiek!) wyłącznie na podstawie opowieści brata. Nie widziałeś do końca - nie oceniaj. Nie lubisz takich filmów - nie oglądaj. Proste. Takie bulwersowanie się do niczego dobrego nie prowadzi.

ocenił(a) film na 2
maju90

Potwierdzam. Słabizna. 2/10 dałem. Właściwie to nie wiem dlaczego 2 a nie 1...

ocenił(a) film na 10
Kicerator

Skoro nie wiesz dlaczego dałeś właśnie 2 a nie 1, to powinieneś zmienić swoją ocenę na 1...

ocenił(a) film na 7
maju90

Tylko twoim zdanie,a właściwie to pół-zdanie,bo nie potrafisz tego uargumentować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones