PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8547}

Parszywa dwunastka

The Dirty Dozen
7,6 51 973
oceny
7,6 10 1 51973
7,9 12
ocen krytyków
Parszywa dwunastka
powrót do forum filmu Parszywa dwunastka

A kto mówi, że słaby nie zna się na kinie.

patryk_B

powiedział sezonowiec Barcelony...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
patryk_B

1. W swojej krótkiej wypowiedzi zdążyłeś popełnić kuriozalny błąd ortograficzny. Piszę się "skąd".
2. Człowiek który zdobył już dojrzałość psychiczną nie obraża innych użytkowników w tak płytki sposób. Przeklinanie jest oznaką słabości adresata.
3. Daruj sobie teksty "jestem dyslektykiem" albo "przeklinam bo mnie wkurzyłeś" bo każdy wie jak jest.
4. Dzieci z podstawówki raczej nie oglądaliby takich filmów jak "Parszywa Dwunastka" one wolą raczej "Taxi" czy "Transporter". Na wiek ponadgimnazjalny też nie wyglądasz. Masz 13-16 lat. Chodzisz do gimnazjum.
5. Barcelonie kibicujesz nie więcej niż 3 lata od czasu kiedy wygrali LM z Man U.

Tak więc jak zapewne zdążyłeś zauważyć z twojej wypowiedzi składającej się z zaledwie 2 zdań potrafię wywnioskować kim jesteś.

ocenił(a) film na 9
bartek14830

Mam 20 lat

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
bartek14830

Sprawdziłem nie popełniłem błędu! Skąd pisze się właśnie tak... no i co !?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
bartek14830

Chłopie jak ci niby mam udowodnić ile mam lat? bo nie wiem o co ci chodzi!? urodziłem się 15.06.1991 roku... masakra

ocenił(a) film na 9
bartek14830

Jestes chory! dlaczego blokujesz moje komentarze? napisałem skąd nie "z kąd" pajacu...

ocenił(a) film na 10
patryk_B

A co do waszych wypowiedzi, to uważam, że dziecinadą jest bartek14830 takie zachowanie. Nie znasz człowieka, a oceniasz, zastanawiam się, czy z mojej wypowiedzi potrafisz wywnioskować ile mam lat, od kiedy jestem fanem/fanką jakieś i jakiego klubu, i czy jestem mężczyzną, czy kobietą? Żałosne. A tym bardziej żenujące jest to, że wyśmiewasz kogoś, kto popełnia błędy ortograficzne, mówiąc szczerze mogłabym/mógłbym wyśmiać też to, ze użyłeś słowa kuriozalny błąd, co raczej tu nie pasuje, bo oznacza on raczej coś niezwykłego niesamowitego, szczególnego. No chyba, że uważasz, że ten błąd ortograficzny jest szczególny, to przepraszam. Jeszcze raz powtórzę. ŻENADA. Jeśli jesteś taki mądry, to może wypowiedz się na mój temat ?

ocenił(a) film na 5
patryk_B

Jeden z gorszych filmów wojennych, jakie obejrzałem. Znam się na kinie.
Dziwne, że nikt tu nie wspomina o całej serii "Parszywej dwunastki". Były cztery filmy.
Wg mnie należy też obejrzeć pozostałe. Mimo, iż nakręcone po 20 latach, to główny wątek w każdym z nich jest identyczny.
Jedynkę oceniło 16 tys., a pozostałe po 1 tysiącu. Lipa, jak na fanów klasyku.
Pozdro dla barcelonisty, fajny awatar!

użytkownik usunięty
ja1916

"Znam się na kinie"... Ja też. I piszę: to jeden z lepszych filmów wojennych, jakie obejrzałem. No to 1:1, kto ma rację?

patryk_B

podpisuje sie! arcydzielo!

ocenił(a) film na 10
patryk_B

arcydzieło!

ocenił(a) film na 10
Expendable91

Mój komentarz odnosi się do ja1916. Pierwsza część została nakręcona przez Robert Aldrich, 18-naście lat później Andrew V. McLaglen podjął się nakręcenia 2 części, Lee H. Katzin stworzył część 3 i 4. Jak widzisz są to różni twórcy, więc wcale mnie to nie dziwi, że jedna część jest lepsza od drugiej. Pierwsza uważana jest za najlepszą, ponieważ, ludzie oczekują po następnych częściach czegoś lepszego, ale okazuje się, że najlepszym pomysłem jest pomysł wykorzystany w filmie nagranym na początku. Dlatego są one do siebie tak podobne, ponieważ każdy reżyser ma nadzieje stworzyć lepszą wersje. Są gusta i guściki, więc nie mam zamiaru przekonywać cię, ze jest to piękny film. Pozdrawiam legionistę.

ocenił(a) film na 10
patryk_B

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones