PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8547}

Parszywa dwunastka

The Dirty Dozen
7,6 51 998
ocen
7,6 10 1 51998
7,9 11
ocen krytyków
Parszywa dwunastka
powrót do forum filmu Parszywa dwunastka

Naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 9

Ogólnie nie lubię amerykańskich filmów wojennych, bo bohater siedzi tam koło bohatera, a wszystko jest aż do przesady poprawne i wzniosłe. W tym filmie zaciekawił mnie opis i w końcu postanowiłam go obejrzeć, ale i tak z założeniem że najwyżej przyłącze. Jednak wyjątkowo mnie zaskoczył i naprawdę mi się podobał. Brak tu jakiejkolwiek tandety, czy wyniosłych czynów, wszystko jest aż do przesady zwykłe. Naprawdę dobry pomysł, scenariusz, świetna gra aktorska, do tego mała dawka humoru. Nie da się o tym filmie napisach chyba nic oryginalnego.

ocenił(a) film na 8
dkf

a Łowcę jeleni widział? jeśli chodzi o amerykańskie filmy, to chyba najlepsze są właśnie wojenne czy też anty...

ocenił(a) film na 9
dkf

Ten film to klasyka.Jeden z moich ulubionych filmów,do którego lubię czasem wracać.Szkoda,że teraz nie ma już takiego kina.

ocenił(a) film na 9
dkf

Bo temu filmowi należą się same superlatywy. To klasyk filmu sensacyjnego z wojną w tle (tak, tak, to nie jest film stricte wojenny, tylko przygodowo-sensacyjna fabuła osadzona w realiach II wojny światowej) Co by złego nie mówić o amerykańskiej kinematografii to tego filmy im naprawdę dobrze wychodzą.

ocenił(a) film na 10
dkf

W pełni się zgadzam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones