PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8558}

Paryż, Teksas

Paris, Texas
7,7 11 712
ocen
7,7 10 1 11712
8,4 24
oceny krytyków
Paryż, Teksas
powrót do forum filmu Paryż, Teksas

UWAGA SPOILERY!


A zakończenie wręcz mnie zdenerwowało. Nie oczekiwałem happy endu gdzie wszyscy do siebie wrócą i będą szczęśliwą rodzinką... ale po tym wszystkim oddać syna matce? Przecież widać było że ona sobie nie radzi. Jej praca, jej samochód, rozgarnięcie tej kobiety byłoby dla każdego ojca znakiem STOP. Po drugie dziecka tak po prostu nie przenosi się z miejsca na miejsce. Po zgłoszeniu zaginięcia brat Travisa po tym co widział raczej nie odpuścił sobie odzyskania Huntera. A Travis tak bardzo kochał dziecko, że je zostawił matce która powiedziała, że zostawiła dziecko bo wiedziała, że mu nie da tego czego to dziecko potrzebuje a mimo to na końcu i tak dziecko zostaje z nią? Super historia...

ocenił(a) film na 7
aplauz

gdzie ty masz pokazane, ze z nim zostala ? prawdobodobnie tylko bedzie go odwiedzac, a mieszkac bedzie z Anne i Waltem - nie bylo to wprsot, ale raczej mozna sie domyslac, co ?

ocenił(a) film na 8
Cash

Zakończenie nie jest w żaden sposób sprecyzowane, chodziło o to, że dzieciak miał prawo zobaczyć matkę. Jane wyrzucała sobie, że wykorzystuje syna do wypełnienia pustki, co czyniło z niej złą matkę i dlatego uciekała od kontaktu z synem. Być może Anne w obawie przed utratą chłopca nie chciała dać tej relacji szansy...

aplauz

A mnie... - dbajmy o język.

ocenił(a) film na 9
aplauz

https://www.youtube.com/watch?v=Rb1doPBP6wc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones