PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738098}

Paryż może poczekać

Paris Can Wait
6,4 10 050
ocen
6,4 10 1 10050
4,0 4
oceny krytyków
Paryż może poczekać
powrót do forum filmu Paryż może poczekać

Według mnie film warty zobaczenia: lekki, zwiewny, z pięknymi zdjęciami. Główne postaci są ciekawe, charakterne i dobrze zagrane. Do tego trzeba dodać humor, wino i (zapewne) pyszne jedzenie. Rzeczywiście - lepiej nie oglądać tego filmu na głodniaka. Dla mnie to na pewno taki film drogi, który może zauroczyć. Polecam!

syja82

Dokładnie! Nie zapominajmy o dopełniającej nastrój muzyce :)

ocenił(a) film na 4
syja82

Zdjęcia ładniutkie, ale poza tym nic nie ma w tym filmie. Chyba że mi coś ważnego uciekło, bo oglądałem ten film w kinie i nie było napisów w sytuacjach, gdy bohaterowie mówili po francusku!

ocenił(a) film na 8
syja82

W pełni zgadzam się z Twoją oceną - film jest po prostu niezwykle przyjemny, zwłaszcza dla miłośników i miłośniczek Francji.
Sporo francuskich dialogów, które dodają smaczku i tutaj faktycznie przydały by się napisy, wszak nie każdy widz musi znać biegle ten język.

syja82

Zgadzam się w pełni z Twoją oceną i cieszę się, że pojawiła się chociaż jedna takowa wśród większości negatywnych.
Wg mnie film jest cudowny, upajałam się każdą sekundą i na pewno za jakiś czas obejrzę ten film jeszcze raz. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
syja82

Bardzo przyjemny film. Świetny kontrast do stresującej rzeczywistości. Niemal terapeutyczny. Idealnie trafił w to, co potrzebowałam obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones