PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738098}

Paryż może poczekać

Paris Can Wait
6,4 10 051
ocen
6,4 10 1 10051
4,0 4
oceny krytyków
Paryż może poczekać
powrót do forum filmu Paryż może poczekać

Lubię Diane Lane, Alec Baldwin też jest niczego sobie, tematyka sprawiała wrażenie interesującej... Ale wyszedł koszmarek. Zero chemii między aktorami, Jacques nachalny i wścibski, jeśli tak wygląda uwodzenie, to ja wysiadam. Naiwne i schematyczne, pełne bzdurnych haseł i porównań Francuzów z Amerykanami. Ponadto liczba scen, w których rozmowa jest prowadzona wyłącznie po francusku, w obliczu braku ich tłumaczenia przysparza o ból głowy.

missing_letters

też sądziłam, że Francuzi uwodzą w bardziej subtelny sposób, a nie odkrywając tajemnice męża.

ocenił(a) film na 3
missing_letters

pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się wyjść z filmu w trakcie. Zanudzić się można na śmierć. Nie chce mi się nadal w to uwierzyć , bo kocham Diane Lane i filmy o takiej tematyce. Szkoda :(

ocenił(a) film na 3
emaiko

Też bym wyszła, ale miałam zaplanowany kolejny seans godzinę później i nie miałabym co ze sobą zrobić... To jakoś to zmordowałam. ;) Ale faktycznie, Diane Lane strasznie szkoda, jest za dobra na taki film.

emaiko

Dokładnie. Nie mogę uwierzyć, że można tak wypuścić taki film i jeszcze na nim zarabiać.

ocenił(a) film na 4
missing_letters

Trafiona bezbłędnie recenzja filmu. Po skończonym seansie spojrzeliśmy na siebie z mężem a zdziwienie, rozczarowanie i grymas malowały się na naszych twarzach....

ocenił(a) film na 5
missing_letters

Alec Baldwin to się nagrał! Najwięcej na sekretarkę w telefonie żony :)

ocenił(a) film na 3
cec71

Hahahaha, boskie. :)

missing_letters

Zgadzam się niestety :( uwielbiam Diane, kino drogi, filmy studyjne, ale ten film nie miał fabuły w zasadzie. Brakowało klimatu, muzyki. W ogóle czy była jakaś scena zawiązująca "akcję"?

ocenił(a) film na 6
kybe

Duży minus za brak tłumaczenia z francuskiego.

ocenił(a) film na 5
missing_letters

Uff, cieszę się, że nie jestem jedyna, którą ten film znudził do cna! Czekałam aż się coś stanie, a tu... napisy końcowe ;) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones