PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560109}

Pasażer

The Commuter
6,3 44 382
oceny
6,3 10 1 44382
5,1 8
ocen krytyków
Pasażer
powrót do forum filmu Pasażer

..jak Hanna Gronkiewicz-Waltz na obrońcę mieszkańców którzy musieli opuścić mieszkanie bo kamienica została "zwrócona prawowitym właścicielom". Jak Krystyna Pawłowicz na modelkę i jak Kurski do czegokolwiek po za włażeniem w doope.. I nie dlatego, że Nesson jest złym aktorem, wręcz przeciwnie ale facet ma już swoje lata i obsadzanie go w rolach twardzieli jest złym pomysłem bo odbiera wiarygodność bohaterowi. Co do samego filmu, scenariusz nieprawdopodobny, niespójny, głupi, nic się kupy nie trzyma. Po wyjściu miałem wrażenie, że został on napisany pod Liama, facet nie przyjmuje że lata lecą.. Następna rola twardziela to już chyba w filmie z Seagalem i w jego reżyserii. Na koniec jeszcze muszę wspomnieć o scenach walki i efektach specjalnych - żenujące.

maran_hand

W jaki sposób obsadzanie człowieka po sześćdziesiątce (który zresztą na swoje lata wcale nie wygląda) w rolach emerytowanych policjantów czy agentów służb specjalnych (ten tutaj ma sześćdziesiąt lat i w policji nie pracuje od przynajmniej dziesięciu) odbiera wiarygodność bohaterowi, zwłaszcza gdy tak jak w tym filmie ten bohater w końcu nie jest niepokonany i niezniszczalny? (choć przegięto w drugą stronę, bo sceny walki są nieraz zdecydowanie przeciągnięte)

ocenił(a) film na 3
Evangarden

Obsadzono go w roli emerytowanego policjanta bo tylko w takiej można było go obsadzić. Chodziło mi o to, że facet w tym wieku (z całym szacunkiem do jego równolatków) na bohatera toczącego kilka bójek, biegającego po pociągu ale i pod pociągiem i za pociągiem zwyczajnie się nie nadaje. Gdyby grał ktoś młodszy może wtedy te sceny byłyby troszkę bardziej realistyczne..

ocenił(a) film na 2
maran_hand

Krótko - gniotek 2/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones