PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38233}

Pasja

The Passion of the Christ
7,4 237 963
oceny
7,4 10 1 237963
6,7 27
ocen krytyków
Pasja
powrót do forum filmu Pasja

....za niezgodność z regulaminem !!! i jedynie słusznnymi na tym portalu poglądami niejakiego
impactora !!!!

ocenił(a) film na 3
RogerVerbalKint

Tak, bóg istnieje a jego syn Jezus Chrystus ma kanał na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=xwffp5xwJms

ocenił(a) film na 9
zlo_3

O.K - wierz sobie nadal w ewolucję i w to że jesteś potomkiem szympansa...

ocenił(a) film na 3
RogerVerbalKint

Jezus Chrystus z youtube, którego pewnie nie uznajesz, mówi o takich niedowiarkach jak ty, że pochłonie was ogień piekielny. Nie wiem jak można być tak ślepym, by nie widzieć, że to prawdziwe wcielenie Chrystusa. Obyś przejrzał na oczy, nim będzie za późno.

ocenił(a) film na 9
zlo_3

tja - świat powstał sam - ot tak z niczego, po "wielkim wybuchu"....buchachachacha !!!

ocenił(a) film na 3
RogerVerbalKint

Oczywiście, że wielki wybuch to bajka. Wspaniały bóg pozostawił promieniowanie reliktowe dla zmyłki, a wszechświat się nie rozszerza "logicznie" (to znaczy w przeszłości nie był mniejszy). Wspaniały bóg, który powstał z niczego, i istniał wiecznie, ot tak wpadł na pomysł, żeby wszechświat stworzyć, jak pomyślał tak i uczynił, wziął zegarek do ręki i sruuu po 144 godzinach mieliśmy to wszystko. Później nasz nieskończenie doskonały bóg musiał sobie odpocząć dzień, bo jak się okazuje tworzenie wszechświata dla nieskończenie doskonałego bytu może być męczące.

Zauważ, że ja podając link do kanału Jezusa Chrystusa zmiażdżyłem ateistów którzy chcieli dowodu. Radzę ci dokładnie przejrzeć jego kanał i zastosować się do współczesnych nauk, bo inaczej pochłonie cię piekło i tyle z tego wszystkiego będzie.

http://www.youtube.com/watch?v=90bRVbxWGo8

"jesteście po prostu zbyt ciemni" Jezus Chrystus

użytkownik usunięty
zlo_3

Obie ironie na bardzo niskim poziomie ;/

Dokładnie.

ocenił(a) film na 9

Za to twoja na najwyższym, bo nic nie wnosząca do tematu... -.-
Zgadzam się ze zlo_3 - świetnie to ująłeś. B|

użytkownik usunięty
mario198820

Stwierdzam po prostu fakty ;)

RogerVerbalKint

Tak, wierz sobie w to, że jakiś gość patrzy na ciebie z góry i czyta Ci w myślach.

RogerVerbalKint

Rozumiem, że nie wierzysz w ewolucję? W takim razie dyskusja z tobą nie na żadnego sensu, skoro odrzucasz fakty. Wierz sobie dalej w to, że ziemia ma kilka tysięcy lat, a człowiek żył razem z dinozaurami...

ocenił(a) film na 9
NikKlik

Jakimi znowu dinozaurami ??? Nie od dziś wiadomo że ich szkielety spreparowano - nigdy nie bylo takich stworzeń na tej planecie - no chyba ze w filmie Jurassic Park...Bujdy o dinozaurach to powszechnie znana mistyfikacja na zlecenie marksistów i darwinistów...

RogerVerbalKint

Ty tak na serio? Nie, musisz żartować... Może jeszcze powiesz, że Ziemia jest płaska i słońce krąży wokół niej? Mam nadzieję, że nie. Istnienie dinozaurów oraz długa historia naszej planety są takimi samymi faktami naukowymi i jeśli je negujesz, to nie jesteś homo sapiens, tylko raczej homo stultus...

ocenił(a) film na 9
NikKlik

Ziemia nie jest płaska, lecz dinozaury to mistyfikacja, taka sama jak sekcja kosmity w USA i zdjęcia latających spodków. Ewolucja to lewacki wymysł i propaganda, ktora niestety odniosła skutek...
P.S. obecnie mam taką ilość pracy że jestem ledwo sapiens

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Co Ty gadasz, ani dinozaury ani jakieś sekcje kosmitów nie były preparowane. Przejrzyj na oczy, wszechświat ma około 14 mld lat a Ziemia uformowała się już przeszło 4,57 mld lat temu i wcale religia katolicka tego nie neguje, a wręcz przeciwnie stara się/próbuje pogodzić naukę/kreacjonizm i chrześcijaństwo. Najbardziej uparci są zawsze oczywiście kreacjoniści, ziemia ma 10 tys. lat; basta. Według kreacjonistów oczywiście.

ocenił(a) film na 9
AlexRener

Kto ci takich głupot nagadał - ziemia nie ma więcej niż tysiąc lat i nie żyły na nij żadne dinozaury - to jest chamskie kłamstwo komunistów

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

Skąd wiesz? Tzn co cię doprowadziło do takiego wniosku?
Wiesz, że takie wierzenie to co najmniej sensacja?

Z ciekawości pytam. Ej, wiesz, że zacząłem nagrywać na YT zainspirowany działalnością Impactora? :D Z pewnością Ci się spodoba!

https://www.youtube.com/watch?v=3Bdsye9neq8

ocenił(a) film na 9
lokimojboze

Z całym szacunkiem - nie obejrzę niczego zainspirowanego impactorem - gardzę tym człowiekiem, bo robi wszystko by zabić wiarę i nadzieję w młodych ludziach - starsi nie nabiorą się na jego bełkot

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

Cóż - przemogłem się i to obejrzałem - typowy bełkot i bunt nastolatka - cóż więcej dodać ? absolutu nie ogarniesz - z poletka filmowego polecam Horton słyszy ktosia - ot taka kreskówka dla dzieci - perspektywa pyłka...

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

PS co Cię inspiruje ??? są ludzie którzy wierzą, są też tacy którzy nie wierzą - zawsze tak było i będzie - NIKOGO nie zmienisz tymi filmikami - nie chcesz NIE WIERZ - TWOJA WOLA - ja wierzę - mój osobisty problem

ocenił(a) film na 9
lokimojboze

Co więcej - ja w mojej pracy widzę ludzkie cierpienie, kalectwo i zgony na co dzień i nadal wierzę że po zaniku odruchu rogówkowego jest COŚ WIĘCEJ - Ty możesz nie wierzyć - TO WYŁĄCZNIE TWOJA SPRAWA - ale ja wierzę, co więcej mam nawet pewność

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

No ok, ja tylko się pytałem czemu myślisz, że świat ma tylko tysiąc lat a ewolucja to bujda. Poważnie, bo naprawdę nigdy nie spotkałem się z kimś, kto uważa dinozaury za mistyfikacje

ocenił(a) film na 9
lokimojboze

Nie wiem z kim się spotykasz na co dzień - ale np. w takim Krakowie większość ludzi uważa istnienie dinozaurów za jedną wielką mistyfikację...

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

►►► Nie wiem z kim się spotykasz na co dzień - ale np. w takim Krakowie większość ludzi uważa istnienie dinozaurów za jedną wielką mistyfikację...

Hahahahahaa ! :D
Och, ten świat w Twojej głowie...

Przy okazji - Roger, to jak z naszym piwkiem? Wiem, że wspierasz lokalną społeczność LGBT, więc proponuję klub Ciemnia na Krowoderskiej.

impactor

Wydaje mi się, że jesteś agentem i masz finansowy interes, by promować te swoje bzdury, kłamstwa, kalumnie i paszkwile.

ocenił(a) film na 10
Premizlaus_Crucis

Impotentem jest więc interes to on ma akurat nieczynny ;))))

agatkaa2

Dlaczego Agata odwołuje się do sfery płciowej?

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

serio? A czemu? tzn jak to jest z tymi dinozaurami, skąd wiesz?

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

Ziemia nie ma więcej niż tysiąc lat. To bardzo mądre skoro Chrystus urodził się dwa tysiące lat temu, nie licząc starożytności i prehistorii.

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

Ile razy można Ci powtarzać katotalibie, że człowiek nie pochodzi od małpy?
Zresztą jeśli nie było ewolucji, to po co człowiekowi (co prawda w zaniku, ale) włosy na cały ciele i mięśnie odpowiadające za stroszenie tychże włosów (gęsia skórka jakbyś nie wiedział)? Po co człowiekowi kły (też w zaniku)? Po co mu mięśnie, które odpowiadają za ruch uszu, skoro w dzisiejszych czasach nie mamy potrzeby wachlowania uszami? Po co człowiekowi kość ogonowa i czemu zarodki ludzkie posiadają ogony, które mierzą ok. 1/6 długości całego zarodka?

ocenił(a) film na 9
rolnik

Bo tak sobie Pan Bóg "umyślał" - miał taki kaprys i Mu wolno

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
rolnik

P.S. w dinozaury też wierzysz ? Buhahahahaha !!! Totalny ignorant ukształtowany przez media

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

Nie, nie wierzę. Wierzę za to w spiskową teorię dziejów, gdzie tajne służby latają po świecie od grubo ponad stu lat i zakopują spreparowane kości dinozaurów w najróżniejszych miejscach na ziemi w celu... No właśnie, w jakim celu?
Opowiesz mi coś o Ziemi? Jest plaska, czy jednak jest kulą?

ocenił(a) film na 9
rolnik

jakby była kulą to byśmy z niej spadli

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

A leży na grzbietach czterech słoni, czy może jednak wielbłądów?

ocenił(a) film na 9
rolnik

Zółwi

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

Jak by była płaska to byśmy z niej spadli.

ocenił(a) film na 9
RogerVerbalKint

Precz z impactoryzmem - filmwebowicze - nie dajcie zatruwać umysłów własnych dzieci ateizmem....

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

Umysły dzieci i ludzi najbardziej niszczył kościół. To on był zwolennikiem świętej inkwizycji i palenia niewinnych osób na stosie. Do dziś trzyma egzorcystów. Księża daliby wszystko, żeby wrócić do średniowiecza.

eleanora

Albo jesteś Żydówką albo analfabetką historyczną. Dzięki Świętej Inkwizycji w krajach katolickich właśnie wydawano najmniej wyroków śmierci za herezje.

ocenił(a) film na 8
Premizlaus_Crucis

Przecież Święta Inkwizycja wydawała te wyroki. Ile ludzi zabił ŚWIĘTY Torqmenada ? Parę tysięcy. Przecież to Święta Inkwizycja paliła na stosie "czarownice".

ocenił(a) film na 10
Premizlaus_Crucis

Po prostu sieje zatrute ziarno, a czy analfabetką jest nie rozumiejącą dawnych ludzi, czy świadomie to inna sprawa. Teraz dopiero żyje wiele czarownic prawdziwych chcących zabijać maleńkie dzieci niczym w bajce o Jasiu i Małgosi.
Jako wrażliwy młodzieniec niech się Pan skupi na dobrych, życzliwych Panu userkach/userach doradzam z serca. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 8
agatkaa2

Święta Inkwizycja to najbardziej zatruta i zła organizacja jaka kiedykolwiek powstała. Mordowano, palono i torturowano niewinnych ludzi. Nie wiem o jakim zabijaniu dzieci mówisz we współczesności.

ocenił(a) film na 10
eleanora

Jest Panna klakierem bez żadnej wiedzy rzucającym stare hasła żydokomunistycznej propagandy antykościelnej.
Bardzo ohydne postępowanie w tematach na forum filmu o Męce Pańskiej zgorzkniałej kobiety, płytkiej opluwającej Kościół, Księży, Lud Boży i Pana Boga, jakby już za życia jedną nogą w piekle.
Na prawdę nie wie Panna ani nawet nie domyśliła się przez chwilkę, obstawiam że jednak domyśla się Panna tylko obłuda nie pozwala tego napisać - o zabijaniu na wzór starej botoksowej czarownicy pani Czubaszek i innych takich.
Tak mnie lektura Panny postów do Panny osoby zraziła, że powiem - powinna być możliwość na forum ignorowania usera, aby taka osoba nie mogła podpinać swoich ponurych bredni pod posty porządnych ludzi...


ocenił(a) film na 8
agatkaa2

Proszę mi nie ubliżać bo to raczej hipokryzja mówić o byciu chrześcijaninem skoro to Pani zachowuje się w stosunku do mnie bardzo niegrzecznie. Nie wierzę w piekło i Boga. Jestem ateistką. Nie za bardzo rozumiem o czym Pani pisze bo nie przedstawiła Pani żadnego rzeczowego argumentu. Kościół to największa organizacja polityczna, a Święta Inkwizycja służyła likwidacji osób niepasujących Kościołowi, a albo zwyczajnych, niewinnych nielubianych przez społeczeństwo. Kościół to największa przyczyna wojen i śmierci. To przecież Święta Inkwizycja wymyśliła palenie na stosie, tortury. To papież nakazał królowi Hiszpani wymordowanie całego państwa bo jego król mu się sprzeciwiał. Większość Polaków dlatego jest chrześcijanami bo Kościół wprowadzał wiarę ogniem i mieczem, a nie słowami bożymi.

ocenił(a) film na 8
agatkaa2

Poza tym niektóre założenia komuny były dobre. Odsunęli Kościół i nie dowalał im się do władzy.

ocenił(a) film na 10
eleanora

^ won spod moich postów trollu przebrzydły.

ocenił(a) film na 8
agatkaa2

To ty na przylazłaś inteligencie który nie umie przedstawić żadnych argumentów broniących jego teorii to właśnie jest troll. Typowy chrześcijanin.

ocenił(a) film na 10
eleanora

^won spod moich postów trollu przebrzydły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones