PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143}
7,6 49 009
ocen
7,6 10 1 49009
6,0 5
ocen krytyków
Patch Adams
powrót do forum filmu Patch Adams

Rodacy!

ocenił(a) film na 10

Film nie musi być wielkim dziełem jak ,,Ojciec chrzestny'', ,,Przemineło z wiatrem'' czy ,,Titanic''. Film Prosty, który miał na celu pokazanie jak ważne jest zdrowie KAŻDEGO nie ważny czy jest on biedny czy bogaty stary czy młody, i że na tym świecie są tacy którzy to jeszcze dostrzegają. A druga sprawa, że został tu wyśmiany prawdziwy Patch Adams, chciałbym przypomnieć widzą, którzy mają problem z czytaniem ze zrozunmieniem. Na początku było napisane ,, Histroria inspirowana na patchu adamsie''. Nie jest to biografia! Jest taka sama sytuacja jak w przypadku ,,Nietykalnych'' czy ,,Titanica'' te filmy są INSPIROWANE prawdziwą historią także i w tym filmie jest trochę nazmyślane. Jak dla mnie film warty 10 z serduszkiem, no bo po co oglądać film na którym śpisz a po wyjściu z seansu nie wiesz o czym to było? Gdyby nie było takich filmów, świat byłby nudny!

ocenił(a) film na 10
25januszk25

Fajnie czytać takie opinie :) ja również wystawiłam temu filmowi 10

ocenił(a) film na 10
karolina922

ja również.

25januszk25

"chciałbym przypomnieć widzą, którzy"

Tu się niestety rozstaliśmy.

ocenił(a) film na 10
25januszk25

Po raz kolejny Robin Williams zagrał przebojowego, dobrego, żywotnego człowieka z pomysłami, chciał zmienić świat na lepsze. Ah zeby tak prosto w zyciu bylo, a nie pod gorke.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones