PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759639}
7,1 48 405
ocen
7,1 10 1 48405
8,0 41
ocen krytyków
Paterson
powrót do forum filmu Paterson

mam wrażenie, że mało osób zauważyło, iż para uczniów rozmawiających o włochu w jednej ze scen w autobusie to ci sami aktorzy grający głównych bohaterów w "kochankowie z księżyca". Jak myślicie jakie ma to znaczenie dla filmu?

ocenił(a) film na 9
bittern3

No racja. Może bym i spostrzegł gdybym to "Moonrise Kingdom" obejrzał przed "Patersonem", a nie na odwrót. Choć to i tak wątpliwe, bo bardzo się zmienili od tamtego czasu...
A jaki by do tego wymyślić cel? Może reżyserzy niezależni chcą ich sobie zachować na własny użytek? Albo nauczyć "niesprzedawania się"? Kto wie... może następnym razem zobaczymy ich w filmie Todda Solondza, a za parę lat jako dzieci słynnej pary z trylogii Linklatera?

bittern3

Niesamowite.

ocenił(a) film na 9
bittern3

Ja zauważyłem! I właśnie chciałem o tym napisać :) Patersona oglądałem wczoraj, jeszcze mocno we mnie pracuje i wielu rzeczy nie rozumiem, m. in. tego, ale nie ukrywam, że jak spostrzegłem, że to kochankowie z księżyca to bardzo się ucieszyłem! :)

bittern3

żadne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones