PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119513}

Patrol

The Guardian
7,5 64 402
oceny
7,5 10 1 64402
7,3 3
oceny krytyków
Patrol
powrót do forum filmu Patrol

film słaby, kompletnie nierealny, przewidywalny. Dziwię się że straż przybrzeżna nie zaskarżyła twórców za przedstawienie ich w tak słabym swietle. Najlepsza była jakże obszerna banda dowódców zarządzająca dwoma pilotami i jednym ratownikiem- bo przecież ludzi brakowało. Poza tym popsuta lina, pusty bak paliwa, wypadek helikoptera- któremu coś z nikąd spadło na głowę. A na końcu heroiczny zgon, bo przecież nie mógł spaść metr nad wodą, bo jeszcze miałby szanse przeżyć. Dno kompletne. Odradzam.

ocenił(a) film na 2
stokrotka3900

yeah. 2 samoloty, 2 ratowników, ale zarządzających cały sztab!! hahah słabe, słabe, słabe....

ocenił(a) film na 9
ninka_fw

No jasne , przecież w takiej kwaterze straży przybrzeżnej wystarczyło by tylko jedno biurko na nim jeden telefon i jakaś emerytowana "pani Krysia " z fają w zębach , która na wezwania pomocy odpowiadała by tylko "DOBRA , WYSYŁAM SAMOLOT ...!!!!"

ocenił(a) film na 2
ROBERTHUNT

ROBERTHUNT ten film naprawdę był mało realistyczny. Nie mam na myśli, że wystarczyłaby pani Krysia, ale to jak została pokazana straż przybrzeżna to w mojej opinii uwłacza ludziom, którzy na co dzień tam pracują.

ocenił(a) film na 7
ninka_fw

Rozumiem, że jesteś zaznajomiony z rodzajem pracy, jaką wykonują ratownicy straży przybrzeżnej przy oceanie Atlantyckim?

użytkownik usunięty
stokrotka3900

Miedzy innymi JA.

stokrotka3900

A ja polecam, dyszka. :)

MiLusiAP

Zgadzam się! Film ekstra! Można się poryczeć, zaśmiać, ale nudzić absolutnie! 10/10

ocenił(a) film na 8
stokrotka3900

Witam, oceniłaś film za konstrukcję akcji. Ta przyznaję jest trochę kiczowata, jak to często w kinie amerykańskim. Niemniej sceny marynistyczne są w nim naprawdę całkiem dobrze zrobione. Jest to o tyle wartością, że filmów, gdzie ukazano je realistycznie jest bardzo niewiele. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones