PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490878}

Paul

6,6 35 125
ocen
6,6 10 1 35125
5,8 5
ocen krytyków
Paul
powrót do forum filmu Paul

Nastawiłem się na obejrzenie luźnej komedii do pośmiania... Ta, niestety wcale mnie nie bawiła... Dlatego 4/10...
Twórcy lepiej, by zrobili, gdyby ocenzurowali padające z ekranu bluzgi i podpisali to jako film familijny... dzieciom, by się pewnie podobał... dla mnie był słaby i mało zabawny...

ocenił(a) film na 7
LUKA1985

Nie był rewelacyjny, ale było naprawdę kilka śmiesznych scen (np. rozbawiał mnie pan kosmita który palił sobie papierosy i wiele innych). Jestem nastolatkiem i ten humor do mnie przemawia, lecz faktycznie może zbytnio się nie podobać starszym widzom. No ale w tych czasach nie znam żadnej ambitnej komedii z naprawdę dobrym humorem :)

ocenił(a) film na 4
Szajkk

nikt nie mówi, że musi być ambitna :D Może być mega głupia, ale jak będzie śmieszna to i tak jej dobrą ocenę dam :D Ostatnio np. oglądałem mega durną komedię Mardi Gras: Spring Break, czy coś w tym stylu... i chociaż była głupia na maksa to uśmiałem się, aż bolał mnie brzuch :D Wszak nie zawsze trzeba mieć nastrój na filmy ambitne :D
Niestety, w mojej opinii film Paul za śmieszny nie jest, ale każdy ma inne poczucie humoru :)
PS. Co do ambitnych komedii z dobrym humorem to też zawsze coś się znajdzie... choćby taki Woody Allen, ale to też kwestia gustu i poczucia humoru .
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
LUKA1985

Właśnie ja nie raz oglądam mega głupie komedie, które przez wielu uważane są właśnie za te śmieszne (Eurotrip itd.) i nigdy jeszcze nie bolał mnie brzuch ze śmiechu (oczywiście nie mówiąc o naszej reprezentacji piłki nożnej), ale w końcu dyskutujemy o filmach to nie wspomniałem.

ocenił(a) film na 4
LUKA1985

Film kiepski, co tu dużo mówic

ocenił(a) film na 7
LUKA1985

Komedia to nie tylko teksty. Patrzycie czasem na mimikę, gesty, ruchy? One same w sobie potrafią być śmieszne i kilka takich znalazło się w tym filmie.
Wiadomo. Im bliżej końca w komedii, tym gorzej. Nie znalazłem wyjątku od tej reguły - niestety :/

ocenił(a) film na 4
IceMan2991

Mimika, gesty i ruchy to były ważne...... ale w kinie niemym :) Za czasów Bustera Keatona i Charliego Chaplina. Casus tego pierwszego pokazuje, że w kinie dźwiękowym już nie grają takiej roli :D

ocenił(a) film na 7
LUKA1985

No to w takim razie lepiej poczytać kawały. Nie sądzisz?

IceMan2991

Mi tam się podobał. Za pierwszym razem się śmiałem. Za drugim mniej, może za trzecim nie będę się śmiał. Wie ktoś jak nazywa się statystka w przyczepie kempingowej. Ta blondyna , którą agent Zola miał zadać kilka pytań. W obsadzie nie znalazłem. Na końcu napisów jej nie było.

LUKA1985

według mnie też kiepski, za te kilka fajnych tekstów 3/10

ocenił(a) film na 7
LUKA1985

Zgadzam sie,tylko ze 3-4 razy sie zasmialem.Zdecydowanie lepszym filmem jest Ted.

ocenił(a) film na 7
LUKA1985

Jeśli ktoś nie jest w klimatach "comic con" nie ma po co oglądać - NIE ZROZUMIE!

voyano_wrecemocny

Trzeba być gikem w tedy wiesz z czego się śmiejesz film sparodiował parę klasyków kina sf szkoda że tylko niezły , momentami przynudzał ode mnie solidne 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones