PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796699}

Paweł, apostoł Chrystusa

Paul, Apostle of Christ
6,5 2 718
ocen
6,5 10 1 2718
Paweł, apostoł Chrystusa
powrót do forum filmu Paweł, apostoł Chrystusa

W Anglii zakazany

ocenił(a) film na 10

Z tego co słyszałem , to pomimo ogłoszonej daty premiery w Anglii , film w Anglii jest zakazany i nie jest pokazywany w kinach . Nawet szukałem on line w angielksich kinach i nie da się znaleźć . Czyż to nie czysta dwulicowość i fałszywa tolerancja ? Wszelkie inne filmy i niemoralne filmy są rozgłaśniane i propagowane ...

użytkownik usunięty
juandecamino

Podali chociaż przyczynę ?

jesli chcesz http://rarbgmirror.xyz/torrents.php?search=Paul%2C+Apostle+of+Christ&category%5B %5D=14&category%5B%5D=48&category%5B%5D=17&category%5B%5D=44&category%5B%5D=45&c ategory%5B%5D=47&category%5B%5D=50&category%5B%5D=51&category%5B%5D=52&category% 5B%5D=42&category%5B%5D=46 tu sa torenty filmu w super jakosci

loko70

Jest też na cda w niezłej jakości. Pozdrawiam

juandecamino

Zrobiłem mały research w Internecie i chyba ten zakaz jest tajny, bo nikt o nim nic nie wie. Albo może nieudolny próba reklamy za pomocą fałszywego szumu. Tak że nie siejcie propagandy. Zabawniejszą wiadomością jest metascore tej produkcji, wynoszący zaledwie 49 (na 100).

ocenił(a) film na 10
lifter67

A ty lifter jestes wszechwiedzący ? Pisząc " nikt o nim nic nie wie" ? Masz wiedze na temat każdego co kto wie i o czym myśli lub nie wie ? Sądze że sam stawiasz siebie w miejsce Boga , skoro masz wiele przeciw reklamie . Jeżeli to co napisałem uważasz za reklame to ją wspierasz pisząc nawet negatywnie . Podałbyś konkretne namiary w jakim kinie grają i gdzie bilety mozna zarezerwować w UK jeśli twój mały " research" nie jest kłamstwem .

juandecamino

juandecamino, możesz podać skąd czerpiesz informację o rzekomym zakazie tego filmu w Anglii? Kto taka decyzję podjął?
Prawdą jest , że nie udało Ci się znaleźć kina w Anglii w którym ten film można obejrzeć. Nie możesz tego od razu interpretować jako zakaz.
Sony podjęło decyzję o nie graniu tego filmu w kinach. Film będzie jednak dostępny w Anglii na DVD i Blu-ray.

ocenił(a) film na 9
juandecamino

Więcej na ten temat znajdziemy tutaj :

https://www.thecatholicuniverse.com/distributors-drop-st-paul-film-easter-releas e-16158

ocenił(a) film na 8
juandecamino

Oglądnąłem i POLECAM - a angole niech sie płaszczą bo ich wiara nie jest mocna i dla tego w ich "anglikańskim swiecie" ten film jest zły....

gilo71

Wzmozenie wielkie ogarnia Ciebie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
gilo71

gilo71 wypraszam sobie , chwalisz sobie chrześcijańskie filmy , krytykujesz wiare innych a za chleb powszedni masz obrażanie ? Skoro twoja wiara nie służy miłości ani budowaniu , to nie jest lepsza Twoja wiara niż "angoli" o których piszesz . Jedno z drugim nie bardzo idzie w parze... chyba że na twoim tronie uwielbienia w sercu uwielbiasz siebie a nie Boga . A co to za znaczenie skąd mam "takie" informacje ?

Informacje mam od przyjaciela żyjącego w U.K. Media czy fora nie są dla mnie źródłem wiarygodnym i godnym zaufania , bo kieruje nimi sensacja , pycha , kłamstwo , żądza pieniądza tj chciwość . Nie ma w kinach to skąd mam wiedzieć kto podjął taką decyzje ? Pewnie jakaś niewidzialna ręka która kreuje nową światową religię i nowy porządek świata która rzekomo nie istnieje i wmawia że każdy człowiek jest taki sam i żeby było że to wszystko przez omyłke lub z czyjegoś zaniechania.

ocenił(a) film na 8
juandecamino

A weź się....

juandecamino

Musze pana rozczarowac. Zadziala, ale niewidzialna reka rynku. Zapewne, zrobili sondaze i wyszlo niezbyt wielkie zainteresowanie "takim" filmem.
Dlatego wyjdzie na dvd.
To sie czesto zdarza gdy nie ma duzego popytu.

ulla

Sondaże?Serio?

ocenił(a) film na 9
juandecamino

U nas w Szkocji normalnie puszczają. Tyle, że nie reklamują tego jak innych filmów, ale pewnie, przez "poprawność polityczną", ale to już się w Szkocji pewnie niedługo zmieni :)

juandecamino

widocznie mają dosyć tam bajek :)

ocenił(a) film na 7
barney23

film nie jest bajką to film historyczny o ludziach którzy żyli tak a nie inaczej, nie musisz wierzyć w to co oni wierzyli

barney23

Hehe i tu masz rację, chociaż wolałbym dowiedzieć się z której Galaktyki pochodzi ten cały "bóg"

juandecamino

Nie ma zainteresowania, nie ten rynek, wiec nie pi3erdol o zakazywaniu . Może jeszcze uznasz to za prześladowanie danej religii. Do prezydenta z tym idź, bo to jego tematy.

ocenił(a) film na 6
miarara

od razu wiedziałem że z tym zakazem to najpewniej lipa ale w zdychającej Gejropie jedyną nie - prześladowaną religią jest Islam i nic tego nie zmieni stara populacja zdycha nowa napływa..

Ketrid2_

Niestety, oby moje dzieci , lub ewentualnie wnuki nie doczekały czasu, że w Polsce wszędzie będą zasuwać kobity w strojach ninja, a jak Islam się rozpanoszy to i gejostwo zniknie.

miarara

A nie lepiej aby całkowicie te śmieszne religie zniknęły?

rool72

Jeśli znikną jedne to powstaną inne. Ludzie potrzebują wierzyć i przy tym organizują się w grupy.

miarara

organizacja w grupy nie koniecznie z powodu religii. Potrzebują wiary bo mają głęboko zakorzeniony obyczaj który już teraz się zmienia. Zadaj sobie pytanie - Czym różni sie religia od polityki? - prawie niczym, są to dwie potężne siły które się ścierają do obecnych czasów. Kolejna fajna sprawa - kto stworzył Nowy Testament i w jakim celu? - Nowy Testament stworzył Konstantyn Wielki wyłącznie dla własnych celów politycznych, kiedy to ówcześni Chrześcijanie zaczęli rosnąć w siłę. Więc aby ich podporządkować, uznał ich i ich wiarę, wykorzystał ich religię i stworzył Nowy Testament z odpowiednią korektą z odpowiednią dla jego polityki. Tego nie uczą nigdzie, nawet Seminariach.

Ketrid2_

Brednie opowiadasz.

ocenił(a) film na 9
juandecamino

Leży do kupienia w każdym supermarkecie w UK...

Sandport

nie leży i nie kłam. islamska i homoseksualna propaganda przecież zakazała ten film. wielkiej brytanii już nie ma hurr durr

ocenił(a) film na 9
13Gniewny

mieszkasz w UK, że zarzucasz mi kłamstwo? Bo piszę, to co widziałem

Sandport

(to żart z ludzi wyżej, którzy na podstawie paru nagłówków ze stronniczych źródeł wyciągają pochopne wnioski. oczywiście, że ten film leży i jest do kupienia wszędzie, ale wielu nie przyjmie tego do wiadomości, jeśli dzięki temu będą mogli skompromitować wroga. pozdrawiam)

ocenił(a) film na 5
Sandport

I będzie leżał, bo jest mega cienki.
Temat nośny, ale skopany bardzo nieudolnie.

juandecamino

Film niekasowy, ot cała tajemnica spiskowa

wojtek_2011

a raczej tą tajemnicą jest to że religia to już bajeczki dla dzieci.

rool72

Rool daruj sobie swoje negatywne nastawienie do kwestii przekonań i wiary w Boga, bo tylko to przez Ciebie przemawia. Skup się na filmie bo do tego służy forum...

Dariusz_Zaborowski

a jakiego komentarza się spodziewałeś po człowieku który uważa że religia to brednie jak i ten cały bóg czy dla innych bogowie?

rool72

Przypadek, materia i energia same z siebie, informacja w przyrodzie z próżni także można włożyć te pojęcia między bajeczki, takie same dowody na nie.

juandecamino

film cienki jak dupa jeża, kolejny gniot religijny dla religijnych obsesyjnych maniaków spod znaku tzw.rydzyka

esoxlucius

Przeciez ocena na FW (6,5) w miare dobra. A na IMDB, o dziwo, jeszcze lepsza (6,7).

Shadow_dawnego_ggggggg

bo rydzykowcy z obowiązku głosuja 10+, tak jak lewacy czy naziole na swoje pop produkcje bez zwiazku na wartość artystyczna "dzieła"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones