PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589034}

Percy Jackson: Morze potworów

Percy Jackson: Sea of Monsters
6,3 57 421
ocen
6,3 10 1 57421
3,8 4
oceny krytyków
Percy Jackson: Morze potworów
powrót do forum filmu Percy Jackson: Morze potworów

Właśnie wróciłem z kina i jestem strasznie rozczarowany. Nie tak robi się filmy biograficzne.

Moja obiektywna ocena: 1/10.

ocenił(a) film na 7
AlphabetKiller

O czym ty piszesz? Jaka biografia?! Poza tym reżyserem Władcy Pierścieni jest PETER Jackson a nie PERCY (od Perseus) Jackson ;p

amandi89

Umieram!!!! Serio! Nie potrafisz odróżnić imienia Peter od Percy? Patrzyłeś w ogóle na plakat, obejrzałeś zwiastun, czy chociaż przeczytałeś ten króciutki opis? Biografia drogiego mi pana Jacksona... Pomyślałbyś troszkę... Aż żal obydwu tych postaci... Nie pomyślałabym nawet że mógł to być jego film biograficzny. A gdyby nawet takowy chciał to sam by go wyreżyserował.

wika_kolaszynska

Jestem krytykiem filmowym i chyba jednak trochę się na tym znam, panienko.

ocenił(a) film na 10
AlphabetKiller

właśnie widać jak się znasz. odróżniasz biografii od ekranizacji książki...

amandi89

Zabieg z imieniem to nie przypadek. Jackson nie zgodził się na powstanie tego filmu, więc zmieniono kilka szczegółów. Teraz Jackson nie może nikogo pozwać, a każdy i tak wie o kogo chodzi.

ocenił(a) film na 7
AlphabetKiller

aaa :) to wszystko wyjaśnia

AlphabetKiller

Oh. Oczywiście zgadzam się z tobą. Jako krytyk na pewno znasz wszystkie fakty. Jackson nawet nie miał czasu zauważyć że napisano o nim serię książek, o dwunastoletnim chłopcu, synu boga greckiego, przyjacielu satyra... W sumie pierwsza część filmu miała premierę parę lat temu, to bardzo mało czasu i do tego nie zrobił większej furory, żeby się nim zainteresował Peter.

ocenił(a) film na 4
AlphabetKiller

Haha, ale ty wiesz ze ten film jest na podstawie ksiązki pod takim samym tytułem?

amandi89

Czepiasz się , dziecko.

AlphabetKiller

Początkowo to miała być biografia Michaela Jacksona, ale jak umarł zrezygnowano z pomysłu i przerobiono scenariusz. Brakuje tego w ciekawostkach.

neo_angin

Lubie to!

AlphabetKiller

trolling roku :D propsy

ocenił(a) film na 1
AlphabetKiller

jezu ludzie ogarnijcie się jaka biografia??!!!! Żyje wśród debili

ocenił(a) film na 6
mira1996

Nie, żyjesz wśród trolli, którzy nie mają jak spożytkować swój marny czas, więc piszą takie głupoty, ba i może jeszcze myślą, że są zabawni…

Aitai

Zgadzam się, pieprzyć trolle.

Widzę, że film widziałaś. Nie przeszkadzało Ci, że jest beznadziejną biografią?

AlphabetKiller

KOCHAM CIĘ, KOCHAM CIĘ!
Kimkolwiek jesteś
KOCHAM CIĘ!

WICtorStark

O TAK!

Inka96

I ja :P

ocenił(a) film na 10
AlphabetKiller

jaki troll! To jest film na poctawie książki fantastycznej, a nie biografia!!

MssHerondale

na poctawie ;ppp skisłem

rpd0

CZEGO NIE ROZUMIESZ? JEST NA POCTAWIE KSIĄŻKI FANTASTCZNEJ, TZW FANTAZY , TO NIE BIOGRAFIA

matbla2000

Nie rozumiem tego jak można zrobić dwa błędy w tak krótkim zdaniu.

AlphabetKiller

Tylko czego ty się czepiasz człowieku? To że historia jest nieciekawa, to raczej wina miałkiego życia bohatera biografii. Mi się wydaje, że twórcy robili co mogli, żeby podkolorować życiorys Jacksona, stąd dodali trochę potworów i innych odszczepieńców, ale cóż... prawdy nie oszukasz.

Roy_v_beck

Cóż, wypada docenić dobre chęci... Może z czasem podniosę ocenę na 2.

AlphabetKiller

Zdajecie zobie sprawe z tego... że on poprostu sobie żartuje z ofiar takich jak wy, prawda ?

FastSmith7

Chyba pomyliłeś tematy, kolego.

ocenił(a) film na 7
AlphabetKiller

Nie karmimy trolli ;)

albus

I bardzo dobrze, ale mógłbyś napisać coś na temat.

ocenił(a) film na 9
AlphabetKiller

Dobry jesteś, naprawdę ;)
"Biografia (gr. bíos – życie i gráphō – pisze) – opis życia postaci o charakterze naukowym, literackim lub popularyzatorskim. Opisywana postać zwykle jest wybitna"

DefeN

Tak jak Jackson, który zasłużył sobie na poważny film.

AlphabetKiller

Serio, jak na trolla jesteś naprawdę niezły ;-) Rozwaliłeś mnie komentarzami :-D

AlphabetKiller

Nie uwierzysz, ale książkę tez napisali :|

ocenił(a) film na 6
jporuba

Ale się uśmiałem. Temat na 10/10 :)

AlphabetKiller

Widze, że tu ktoś stara się być trolololem xD

MonikaFromComton

Jestem krytykiem filmowym, dziewczynko.

AlphabetKiller

Tak a ja w tym roku wygrałam oscara ;*

MonikaFromComton

Nie wygrałaś. A ja jestem krytykiem.

AlphabetKiller

Mam nadzieje, że masz dobrego lekarza zajmującego się schizofrenią skro myślisz tak serio :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
AlphabetKiller

o jaciesz pierniczesz, przeczytałem ten temat i umarłem ;O

AlphabetKiller

Haha! Normalnie nie wierze, ale przyrabales z grubej rury!
To jest zdecydowanie komentarz roku. Tylko czy ty tak na serio czy dla zartu?

morgoth_1973

"najlepszy" od czasów Chrystusa i bogów olimpijskich.. :D

AlphabetKiller

Ja poproszę o więcej od pana krytyka. Podobno film "Magic Mike" jest biografią Michaela Jacksona proszę o ocenę tego filmu. Chętnie poczytam uwagi wybitnego i pewnie uznanego w środowisku filmowym krytyka:)

AlphabetKiller

Jako krytyk filmowy powinieneś uważniej oglądać. To historia opowiedziana metaforami. Przede wszystkim młody Jackson musiał zmagać się z ciągłymi wiatrami, co nieraz stawiało go w kłopotliwych sytuacjach towarzyskich. To wprawiało go w kompleksy - stąd później gigantomachia (king kong) i rozmach LOTR :)

voyano_wrecemocny

A swoją drogą ten temat świetnie pokazuje poziom inteligencji tego smutnego narodu. Jeszcze raz Dzięki AK - u made my day punk :)

voyano_wrecemocny

Również pozdrawiam i dziękuję za cenne wskazówki dotyczące interpretacji filmu.

użytkownik usunięty
AlphabetKiller

hehehe ta biografia rzeczywiscie klamie. Jackson juz przed LOTRem zniszczyl wszystkie potwory i przede wszystkim nigdy nie zdobył złotego r2una tylko zlote lajno :) pozdro i czekam na kolejne komentarze od krytyka bo swietnie pokazuja defekty intelektualne wiekszosci Polakow :)

Jednak sobie odpuszczę ten film, bo nie przepadam za biografiami żyjących ludzi, ale temat przyznam rozwalił mnie. Dzięki AK.

AlphabetKiller

Hahahhaha, zabił mnie ten komentarz. Widzę, że nie tylko wielka wiedza o filmie, ale i rozeznanie w świecie.
Czy ty SERIO myślałeś, że to autobiografia, czy raczej po prostu żartujesz?
Równie dobrze mógłby być to film o WSZYSTKICH ludziach wypisanych tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Jackson_%28name%29
Jackson to jedno z najsławniejszych amerykańskich nazwisk.

Czyli mam rozumieć, że Harry Potter to autobiografia ludzi o tym samym nazwisku? Oh, może Harrisona Pottera, ameykańskiego pianisty?

BRAWO ZA LOGIKĘ.
Ubawiłam się po pachy czytając ten temat.
Krytyk filmowy nie mający za grosz pojęcia o filmie.
Idioci... Wszędzie idioci...

Jenle

Proszę o odrobinę więcej szacunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones