Klątwa Tytana.

ostatnia wypowiedź: r4zer
kamilx98 kamilx98

Skąd w ogóle wiadomo że wyjdzie?

• lorell lorell

Nie wiadomo..:) Może się zdarzyć, że po niezbyt miłym przyjęciem części pierwszej ( to i tak łagodne określenie bo film w porównaniu do książki zupełnie zniszczyli i przepraszam tu tych którzy książki nie czytali a film im się podobał gdyż to nie kwestia gustów a znajomości powieści ) i być może kiepskim sukcesem Morza Potworów nie będzie już sensu kręcić trzecią część... ale możliwe jest że MP okaże się super filmem w co wątpię bo mają dużo wątków do nadrobienia ze Złodzieja a jak zmienią historię to to już nie to samo :P

• Nihilus98 Nihilus98

Zgadzam się z przedmówcą co do jedynki a dwójkę pewnie też zchrzanią więc na trójkę nie liczę.

• energo energo

słowo 12 jest niekulturalne

• fifi39 fifi39

WTF? Jakie niekulturalne?

• Darkfett Darkfett

Nie jestem pewien można je nazwać niekulturalnym.

• neo1999kamil neo1999kamil

dokładnie lubie filmy ale nieznosze czegoś takiego że oglądasz film a potem sprawdzasz książke bo porównujesz ją do filmu i myślisz tylko o niedociągnięciach w scenariuszu:(

• Darkfett Darkfett

Ten film kojarzy mi się z Eragonem (choć jest na pewno dużo mniej zepsuty).

• wika_kolaszynska wika_kolaszynska

Błagam... Ten film jest przynajmniej dobry jako FILM , a nie adaptacja, po prostu fajny do oglądania, a w Eragonie zepsuli wszystko!!!

• wika_kolaszynska wika_kolaszynska

Aaa... Sorki :) zrozumiałam mój błąd

• Acinoyx Acinoyx

Ty chyba od tyłu czytałeś Eragona jeśli sądzisz że jest dużo mniej zepsuty.

• monika1144 monika1144

Eragon czy film ;D

• Acinoyx Acinoyx

Chodzi o to, że on stwierdza iż film kojarzy mu się z Eragonem (filmem) który jest z pewnością mniej zepsuty. W takim razie ja twierdzę, że czytał od tyłu Eragona (książkę) jeśli sądzi, że film jest mniej zepsuty od Percyego, bo ja obecnie czytam serię i muszę przyznać, że druga część nadrabia wszystko co nie zostało zawarte w pierwszej, przy okazji trzymając się dobrze fabuły. Eragon to najgorszy powstały film na podstawie ksiązki i nie wiem co by musieli zrobić w ekranizacji "Najstarszego" żeby wszystko nadrobić. A szkoda, bo seria jest świetna nawet jeżeli jest prosta ;)

• monika1144 monika1144

Wiem ;)

• RONNEY_09 RONNEY_09

Dokładnie najpierw trzeba przeczytać książki. Dwójke może jeszcze poprawią

• magda_1301 magda_1301

No, ja nie wiem. Pierwszą część zniszczyli to drugą też. Najlepiej przeczytać książki bo na film nie ma co liczyć. (fajnie by było, gdyby zrobili 2 części Morza Potworów, mogą wtedy zawrzeć więcej wątków, tak aby film był kompletny, a nie tak jak w pierwszej części :D )

• raschel97 raschel97

Właściwie to kilka wątków już wyciągnęli z części drugiej ale właściwie po uśmierceniu Luke'a to mogą zrobić tylko 2 i 3 bo 4 i 5 są za bardzo z nim związane szczególnie 5

• maja_d_2 maja_d_2

to w sumie łatwo załatwić-wyobraź po prostu sobie jak przemoczonego Luke'a wyciągają prosto na pokład księżniczki Andromedy" w drugiej części. Nie ma rzeczy niemożliwych dla hollywood

• magda_1301 magda_1301

no chyba, że Luke nagle odżyje... ale to by było bez sensu :)

• awesomeone1 awesomeone1

Luke wpadł do Polifema ale możliwe że zawarł z Cyklopem cuś np. Że załatwi mu satyra na śniadanie ;)

• serioous serioous

przecież Luke żyje. ;d

• serioous serioous

Percy go nie zabił, tylko pokonał, a on wpadł do wody. ON ŻYJE. ;d

• serioous serioous

w drugiej części reżyser jest inny, więc miejmy nadzieję, że będzie lepiej. ;3

• lewandowska2000 lewandowska2000

Wcale nie zniszczyli 1 i 2 Według mnie to bardzo fajny film
        To wiadome że ksiązka lepsza od filmu co nie z znaczy że filmy są złe po prostu książka jest Epicka a film bardzo fajny.

• magda_1301 magda_1301

obejrzałam w kinie druga czesc i jestem bardzo zawiedziona, zupelnie co innego, oczywicsie wazne szczegoly ( nawet nie szczegoly - wazne watki ) pomineli, no coz, szkoda. a mozna by bylo zrobic taka fajna adaptacje z tej ksiazki

• raschel97 raschel97

Nie wiem ale liczę na to że wyjdzie.

• sentia sentia

Wyjdzie poniewaz czytałam że Logan Lerman ma podpisany kontrakt na co najmniej 3 pierwsze części!
      Czyli będą na pewno

• lorell lorell

Teraz kwestia czy nakręcą tę samą historię (w co wątpię bo nadrobienie brakujących wątków będzie trudne) czy będą zmuszeni ją zmienić aby to wszystko trzymało się kupy..

• magda_1301 magda_1301

Uważam, że mogą nakręcić coś podobnego, ale i tak książka jest lepsza. :D

• marcelina179 marcelina179

Książki nic nie pobije! ;D Jak na razie Percy Jackson jest u mnie na pierwszym miejscu w książkach razem z Harrym Potterem : ) Polecam przeczytanie "Percy Jackson i bogowie olimpijscy" i kontynuację przygód herosów " Olimpijscy Herosi" : D BOSKIEE..! ! !

• anarose_filmweb anarose_filmweb

Czytam olimpijskich herosów, muszę przyznać, że lepsze od pierwszej serii:) Pozdrawiam

• Artemisek Artemisek

Ich nie interesuje trzymanie się książki, tylko modyfikacje pod widzów którzy jej nie znają - bo zdecydowana większość osób które obejrzą film ksiązki nie będą znały. A Ci któzy już są Fanami, Ci i tak w większości obejrza.
                Filmy robi się dla KASY, nie dla FANÓW, więc przestańcie pieprzyć jak to 1 się nie udała, bo wyszła bardzo fajnie - mi się film podobał, zarobił sporo kasy, i tworzą jego sequel - więc wszystko poszło tak jak powinno!

Zgadzam się z tym, że film jest "robiony" pod widza, to oczywiste:) Według mnie Złodziej pioruna jednak nie zrobił aż tak dobrego wrażenia, więc mam nadzieję, że się poprawią

• serioous serioous

Sam film ,jako film jest bardzo fajny, ale niech wtedy nie mówią, że to ekranizacja czy adaptacja książki, bo to nieprawda. Widać, że pierwszy reżyser zrobił film pod widzów, szczególnie tych którzy książki nie czytali, ale to wtedy nie jest ekranizacja, tylko film nawiązujący do książki (w kilku procentach). ;3

• Darkfett Darkfett

Jak dla mnie, to Percy Jackson i bogowie olimpijscy jest lepszy od Olimpijskich Herosów. W pełni porównać będzie można dopiero po ukazaniu się całej II serii.

Czekam właśnie na koniec:)

• Starkylo Starkylo

Błagam, jak można porównywać pottera do Percy'ego. Ten gniot nie dorasta do pięt żadnej z serii Riordana.

• Starkylo Starkylo

Sory, poprawka. Dałem adnotację do złego postu

• Starkylo Starkylo

Błagam, jak można porównywać pottera do Percy'ego. Ten gniot nie dorasta do pięt żadnej z serii Riordana.

• mikolajkleczaj mikolajkleczaj

czy wiesz co mówisz, Harry właśnie jest "wyższy od pięt".

• serioous serioous

to prawda, będą na pewno 3 części. :d

• Enterraz Enterraz

wedle kontraktu naszego herosa musi, ale podejrzewam że najwcześniej w 2015

• sentia sentia

Bo Logan Lerman ma podpisany kontrakt na 3 filmy

• Akstalis Akstalis

Tylko szkoda że morze potworów zrobili w tak długim odstępie 3 lat od złodzieja piorunów

• magda_1301 magda_1301

tak, slabo pamietam pierwsza czesc, trzeba przeczytaszcze raz ksiazke i sobie wszystko przypomniec :3

• Persie_ Persie_

Ja pamiętam części i mam nadzieję, że wyjdzie klątwa tytana

• hercules38 hercules38

bo oni wiedza ze bedzie to bd

• blloggerma020 blloggerma020

Pierwsza część wiadomo wyszła tragicznie, druga no powiem, że nie wyszła tak źle, ale wiadomo, że będzie Klątwa Tytana.... A skąd??
    No więc zaskoczę was, aktorzy podobnież podpisali kontrakt na przynajmniej 3 lub 4 filmy... To jest chyba potwierdzona informacja, ale nie jestem tego pewna///

• Akstalis Akstalis

Ciekawe kiedy wyjdzie ta 3 część za 5 lat?

• blloggerma020 blloggerma020

nie no można przypuszczać, że prace nad nią będą trwały pół roku ( może więcej, tak ja w 2 ), a potem drugie pół roku sklejana i dopracowywana to może i będzie tak w 2014... tak przynajmniej przypuszczam

• poison_poison poison_poison

Nie wiem skad masz ta informacje o tym kontrakcie ale niestety jest to falszywa informacja. Z najnowszego wywiadu z Loganem wynika ze on nie ma pojecia czy trzecia czesc bedzie filmowana. Na kazde pytanie w stylu co bedzie dalej odpowiadal: JESLI zdecydujemy sie na trzecia czesc.... NIE JESTEM PEWNY czy to dojdzie do skutku... ZOBACZYMY...... i tak dalej. Jednak druga czesc skonczyla sie tak ze kontynuacja jest potrzebna.

Uwazacie ze filmy o Percym sa zle. Ja to wiedze troszke inaczej. Przeczytalam wszystkie ksiazki i rozumiem ze scenarzysci duzo zmienili w pierwszych dwoch czesciach ale ja nie porownuje filmow do ksiazek bo dla mnie to sa dwa inne swiaty. W ksiazkach Percy jest jeszcze dzieckiem kiedy zaczyna sie seria ( Podobnie jak Harry Potter ;) ) ale w filmie jest on juz nastolatkiem. To sa dwa calkowicie inne swiaty. Ksiazka bardzo mi sie podobala i przykro mi to powiedziec ale bardzo mi przypominala Harry'ego Pottera w pierwszych chwilach. A film pokazal to calkiem inaczej. Percy jest tam juz prawie dorosly i inaczej patrzy na sprawy. I uwazam ze filmy sie udaly. I kocham je. Dobor aktorow tez jest fantastyczny wiec uwazam ze nie ma co narzekac ;)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
WTF:false,ads:true