PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8610}
7,1 2 640
ocen
7,1 10 1 2640
7,1 10
ocen krytyków
Personel
powrót do forum filmu Personel

Po raz kolejny gratuluję weryfikatorowi akceptującemu ten chłam :)

Domenico

Polska język być trudna język. Skoro obcokrajowcy ciężko się uczą, to nie dziwota, że Polacy nie umieją dobrze po polsku.

Mowiacy_do_reki

haha jaki polew co za ciota nawet nie potrafi dobrze się wysłowić xDDD ale frajer!

Heller1304

O i ci... się pojawia. Mam z ciebie polew. I znowu za mną łazisz. Nie potrafię się dobrze wysłowić? A to ci nowość. W którym miejscu? Dostałeś już takiego szału. To nie ja zacząłem zdanie od małej litery i dalej piszę, jakbym nie miał skończonej podstawówki.
Dokładnie, fr... to ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heller1304

Co za wyrazy. Znowu cię coś zabolało.
Zgadza się, jesteś niedorozwiniętym trollem.

Mowiacy_do_reki

I kto tu kogo wyzywa od, cytuję: "o ci...się pojawia" i "fr.. to ty"? No ty trollu!

Heller1304

Ok, to jeszcze zacytuj siebie z posta wcześniej, dobra? Ja cytowałem twoje przekleństwa. Poza tym mogę na ciebie kląć, skoro ty robiłeś to pierwszy. I jeszcze jedna rada: jeśli chcesz kłamać, to tak, żeby nie było dowodów, że kłamiesz. Ale jeśli ty kłamiesz, a w poście wyżej jest dowód na twoje kłamstwo, to...zastanów się.

Mowiacy_do_reki

Mogę przypomnieć też kto zaczął kogo pierwszy hejtować, ale wtedy znowu zaczniesz oszukiwać i przekręcać. Bo to ci najlepiej wychodzi. Ale dobra ignorant.

Heller1304

O, kolejne kłamstwa, ale ok przypomnij jestem ciekaw.
Już mówiłem, ale widać opuszczasz bolesne słowa dla ciebie. Oszukiwanie i przekręcanie zostawiam tobie.
Ignorant...ale mi pojechałeś...haha.

Domenico

Drodzy forumowicze! Mam przyjemność ogłosić iż ja i mój kolega troll (i hejter) tj. Mowiacy_do_reki, doszliśmy w końcu do porozumienia i uzgodniliśmy, iż nie będziemy już więcej zaśmiecać tego ani żadnego innego forum na FilmWebie, dziękujemy wszystkim za uwagę i przepraszamy z kłopot :)

Heller1304

Haha, ale beka, jak zwykle ci się pomyliło i zapomniałeś napisać, że jesteś hejterem i trollem.

Heller1304

co to miało być ???? nudne jak flaki w oleju ani to zabawne i mądre już nie pisz na filmwebie bardzo cie proszę

wort801

Dobrze.

Heller1304

tylko tyle słów ci zabrakło ??????

wort801

Tak.

Heller1304

codziennie będziesz miał takie rozmowy może w końcu oduczysz się trollowania i obrażania na forum innych bez powodu

wort801

Nie.

wort801

Ja będę do niego pisał, nawet, jak on już nie będzie chciał. Tak już kilka razy było. Lubię tą swoją zabaweczkę. Miałem 10 lat, to bawiłem się autkami, teraz bawię się hejterem. Radocha przednia.

Mowiacy_do_reki

uśmiałem się :) fajna zabawa

wort801

Ale przynajmniej śmieszne. Dla nas. Dla niego niestety przykre.

Mowiacy_do_reki

no trudno komuś musi być dobrze a innym zlę

wort801

Nie szkoda ci go trochę?

Mowiacy_do_reki

już nie:( on się nie uczy na swoich pomyłkach

wort801

Po krótkiej chwili zastanowienia...w ogóle mi go nie szkoda.

wort801

Chyba już poszedł. Na dzisiaj koniec niestety. Chociaż jeszcze go zapytam, co się stało. Może nie jest tak bardzo rozbity.

Mowiacy_do_reki

no może nie jest :) bardzo mi było miło :)

wort801

Jesteś kowalem swego losu. Pamiętaj!

Heller1304

O, jest wrócił. Może kanapki robił. Żeby mieć energię.

Mowiacy_do_reki

no może robi:) nam też niech zrobi :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Heller1304

też też pamiętaj sam ten los sobie wybrałeś

wort801

Dokładnie, ale zaraz zacznie nam wmawiać, że go sobie na ulicy upatrzyliśmy i bez powodu czepili.

Mowiacy_do_reki

no pewnie że tak zrobi tylko to mu zostało

wort801

Nie chcę się wywyższać, ale ja jestem lepszy. Ja mam opisu u niego na profilu. Zobacz, jak mnie wyróżnił.

Mowiacy_do_reki

widziałem gratuluje ci tej nagrody jesteś numerem jeden :)

wort801

Ty musisz jeszcze na to zapracować, ale jak się postarasz, to na pewno cię wyróżni.

Mowiacy_do_reki

no wiem jeszcze kilka dni i będę miał tą nagrodę tak myślę on chyba już ma dość

Mowiacy_do_reki

Ja do worta nic nie mam. Odczep się od niego.

Heller1304

nie nic nie masz wcale ............

wort801

No a co mam mieć. ;) Mamy wspólne zainteresowania i hobby... obaj lubimy Posion Ivy. :P

Heller1304

jak tam smerfetka spałeś już z nią a no nie mogłeś jest za mała dla ciebie :) możesz tylko śnić o tym

wort801

On chyba stara się ciebie przeciągnąć na swoją stronę. Po tym wszystkim...haha, jest bezczelny. Możemy zrobić eksperyment, zobaczymy, czy to mu coś pomoże i przestanie się tak ośmieszać.

Mowiacy_do_reki

ja wiem że jest bezczelny burak z niego i tyle

Heller1304

Ale on ma do ciebie. Pogódź się z tym.

Mowiacy_do_reki

Ty masz coś do mnie. Nie masz dziecka do tego.

Heller1304

Chłopie, tak się plujesz i do tego jak zwykle króciutkie posty. Byle jak najwięcej.

Mowiacy_do_reki

Haha ośmieszasz się. Króciutkie posty dla takiego krótkiego przydupasa jak ty w zupełności wystarczą. Ja mam satysfakcję i tak i tak.

Heller1304

Dwa posty po sobie, brawo. Nie wystarczą, ale tyle twoja głowa pozwala ci wyprodukować.

Mowiacy_do_reki

To że ty masz jakieś kompleksy nie znaczy to już twój problem. Nie jestem tobą. Pogódź się z tym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones