PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473122}

Pewnego razu w Rzymie

When in Rome
6,1 35 374
oceny
6,1 10 1 35374
4,4 5
ocen krytyków
Pewnego razu w Rzymie
powrót do forum filmu Pewnego razu w Rzymie

fontanna

ocenił(a) film na 8

Mam dosyć niefortunne pytanko. Otóż chciałam zapytać czy ta "fontanna miłości" jak ja nazwano w filmie rzeczywiście istnieje i czy jest w Rzymie? I jak się nazywa naprawdę bo potrzebuję autentycznej nazwy a nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat

ocenił(a) film na 6
ashley00133

W filmie nazywaną ją di Trevi, ale przecież w Rzymie na Piazza di Trevi jest taka fontana ( najpopularniejsza zresztą ). Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że owa fontanna miłości z ' PRWR' została ona wymyślona na potrzeby filmu ;)

ocenił(a) film na 4
sanglante

Di Trevi to całkowicie inna fontanna! Była pokazana w filmie jak ten "piękniś" dostał wizji, że się zakochał ale tyle jej było w filmie. Fontanna miłości to coś innego. Nie potrafię niesety pomóc i powiedzieć, gdzie się znajduję

ashley00133

Fontanna miłości została wymyślona na potrzeby filmu. Fontanna di Trevi jest piękna, w Rzymie jest zresztą wiele fontann i innych pięknych miejsc do zwiedzania i w zasadzie większość można obejść pieszo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones